Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti.

1.6.20 12:04

Ochlazení ve vztahu, nezájem, přítel nemá rád moje děti.

Achjo achjooo. Ahoj všem.

Přítel (jsme spolu 3 roky), já 2 děti 6 a 8 let, přítel 2 děti 6 a 9 let, zpočátku super kluk, byl milej, pozornej, mohl se kvůli mně rozkrájet, nesutále mi vyznával lásku, snažil se mít rád moje děti atd. atd., cítila jsem se šťastná. Jeho pozornost a zájem postupem času opadával, tak půl roku to trvá, musím z něj páčit aby mi něco hezkého řekl, je strašně náladový, chvilku je fajn, chvilku zas protivnej, nikdy nevím jakou náladu bude mít. Když se ptám na důvod - nesnáší vesnici kde bydlíme, protože se tam pohybuje i můj exmanžel a přítel ho nesnáší. I na ostatí lidi z naší vesnice nadává, že to jsou dementi atd. Máme pronajatý byt. Sháníme ke koupi dům, ale to bude ještě na dlouhou trať, to nebude tak rychle, pokud vůbec. S dětima se nebaví, prý v nich strašně vidí toho exmanžela, kterého fakt nemůže vystát. Je pravda, že ex dělal naschvály, očkoval děti, prostě se choval jak pitomec, zvlášt když jsme se rozcházeli a potom taky, aktuálně je malinko klidnější, ale přesto ho ze srdce nenávidí. Přítel sotva moje děti pozdraví, neptá se jich na nic, nepohraje si, děti to samozřejmě vycítili a taky ho nemají rádi. Navíc jednou vyřkl, že se mnou bude jen když nebudu mít děti u sebe - máme střídavou péči s exmanželem. pak teda že ne, ale už jen že to řekl mi trhá srdce. On má své děti jednou za 2 týdny na víkend, ale nejezdí s nima k nám, ale jezdí k mamince a babičce (má to tam bez starosti). Co je další problém, přítel si dává pivo každý den, cca 5 kousků, někdy i více. Začne třeba v 17 hod, kouká na telku až dovečera a popíjí. Utratí tím spoustu peněz (6000 Kč s cigaretama). Nepřijde mi tento způsob života smysluplný. Taky poslední dobou říká za každým slovem „vole“, když mluví s kámošema, tak pořád, se mnou se snaží krotit ale taky se mu stane, že mě tak nazve, upozorním ho třeba na to dvakrát za večer. Když jsem nedávno navrhla omezení alkoholu a cigaret, řekl mi na to, co by z toho života měl. Mrzí mě toto chování. Nemyslí na budoucnost, že by třeba mohl šetřit peníze na ten dům, lepší auto… nebo ted touží po elektrokolu, tak bychom si mohli koupit, kdyby… s penězma to nemá kdoví jak slavný. No buď jsem byla předtím slepá a ted mi spaly růžový brýle nebo se změnil on?

Začínám mít pochyb o našem vztahu. Doufala jsem, že koupí domu se něco spraví, on totiž říká, že jej ubíjí žít v bytě, že se tam nudí apod. Jenže dům v nedohlednu.

Děkuji za Váš názor… jsem z toho dost nešťástná… jako by mu náš vztah byl už jedno… nedělá pro to nic, je to takové přežívání a to já si říkam, že je škoda takto prožít život…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1764
1.6.20 12:08

Myslím, že sis prostě našla trochu dementa :mrgreen:. Úplně vidím takového toho chlápka s lahváčem a cígem v ruce, co toho do hlavičky taky asi úplně moc nepobral :poblion: :mrgreen:. Já bych s takovým nebyla - a pokud by se choval (a to zejména k mým dětem) takto, tak už vůbec ne :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16380
1.6.20 12:09

To není partner do života. Proč by měly tvoje děti roky trpět v jedné domácnosti s osobou, která je nemá ráda a navíc je alkoholik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55875
1.6.20 12:11

A v tom necháš svoje děti?? Je mi jich líto.
Ty na výběr máš a můžeš to změnit. Ony ne
A stačilo mi přečíst tak polovinu, k čemu toho chlapa jako máš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3923
1.6.20 12:17

@Janičkakočička1
Proč s ním jsi. Že ho má? Jiný důvod nenacházím. :mrgreen: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
599
1.6.20 12:18

Nikdy bych nebyla s nikým kdo nesnáší mě děti. Ty jsou pro mě na prvním místě a nenechala bych je takhle žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
509
1.6.20 12:18

Tak s takovým člověk bych nebyla, budoucnost neplánovala a utíkala, co by mi nohy stačily. Fakt to není rodinný typ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2497
1.6.20 12:19

A co bývalý, taky to byl bl**??

Jinak ti co kupují a přestavují domy z hospody tam mají speciální stůl, sedávají tam s nedoceněnými sportovci a dalšími ztracenými existencemi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14263
1.6.20 12:19

Takže sis našla debila a k tomu debilovi v rámci volání kundorenaulta natáhla i svoje děti, takže jediný řešení vidím společnej mimísek a poté hledání nového třetího tatínka, se kterým to už konečně vyjde,

P. S. takže tvůj ex to vlastně viděl reálně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2639
1.6.20 12:21

Ty ještě uvažujes nad koupi domu když nemá rád tvoje děti? To je zarlivej magor. Šel by hned z bytu, nechápu nad čím přemýšlís. Chudáci děti, je mi jich fakt líto.. Mít doma cizího chlapa co je nemá rád, bezdůvodně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3578
1.6.20 12:24

Chlasta extraligu, k detem se chova jako hovado, kdyz ma nahodou dobrou naladu, tak je ignoruje. O vlastni deti take valny zajem nejevi a ty-cituji-zacinas mit pochybnosti o vasem vztahu :mrgreen:??? To je nejaky nejapny vtip, nebo jsi opravdu uplne bl.ba? Jsi zodpovedna za to, jak a v jakem prostredi tve deti vyrustaji, takze zacni premyslet jako mama mozkem a ne vaginou. Abys nakonec nezustala jako kul v plote, az se tenhle darecek odpotaci jinam a deti se v patnacti seberou a pujdou dobrovolne a naporad k tatovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
M-A
657
1.6.20 12:25

Chudaci deti teda :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4993
1.6.20 12:25

Nechápu proč s ním jsi. Tohle bych ukončila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
1.6.20 12:28

Takový vykřičník je vždy, když někdo někoho nenávidí. A pokud jich je víc, tak většinou má nějaký dost velký mindrák.
Taky nějak tak marně přemýšlím, co jsi na něm viděla na začátku. Tu pozornost a že tě oblboval láskyplnýma řečičkama? Možná, pokud si příště budeš někoho vybírat, tak se víc dívej na činy, než na slova.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
304
1.6.20 12:31

Buď ráda, že koupě domu nevyšla a nemáte společné dluhy, mysli na děti a ukonči to

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama