Ochlupení v těhotenství

26
21.3.12 16:03

ochlupení v těhotenství

Zdravím holky, mám na vás dotaz.....objevilo se u vás nadměrné ochlupení v době těhotenství? Nohy a bříško mě moc netrápí (to člověk dokáže skrýt), ale jsem nešťastná z delších světlých chloupků v obličeji (nejdřív to začalo na krku, pak brada a lícní kosti a teď už to leze na celé tváře…pod nosem ani nemluvě. Připadám si jako blonďatý chlap, co se ráno zapomněl oholit. Máte někdo podobnou zkušenost? Odpadne to vůbec po porodu? Pokud ne, má někdo zkušenost s nějakou metodou trvalého odstranění chloupků v obličeji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1058
21.3.12 16:11

Když jsou světlý, to je ještě ta lepší varianta :mrgreen: Mě začaly růst ojedinělý černý chlupy na bradě a na břichu. Vytrhala jsem je vždycky pinzetou…Ale jestli jich máš hodně, tak možná zkusit nějaký depilační krém… :nevim: Veet, nebo Opilcu… Trvalá metoda asi neexistuje, četla jsem, že ani laser není 100% trvalý efekt :zed:
Teď jsem 3 týdny po porodu, takže nedokážu říct, jestli je to napořád, nebo ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
21.3.12 16:15

Ahoj Baru :mavam:
Já teda nemám tenhle problém a moje doktorka mi o tom říkala. V kolikátém jsi tt? Jde o to, že vlivem hormonů se ti může růst chloupků a vlasů zpomalit nebo zrychlit. Říká se, že když čekáš chlapečka, tak ti začnou růst chloupky rychleji a hustěji v obličeji, na nohách a na bříšku… A zmizí to po porodu a v průběhu kojení. Ale osobní zkušenost s tím nemám :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
83
21.3.12 16:17

jej, ja som to mala také kotlety a tiahly sa k brade, a brucho, no to som sa hanbila aj pred gynekologom. Ale ukľudňoval ma, že to prejde samo od seba vážne, vymizli, neboj to bude ok. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64469
21.3.12 16:18

Já měla úděsně chlupaté břicho, byla jsem z toho na nervy.. úplně černé chlupy :zed: Naštěstí se to po těhotenství samo ztratilo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
21.3.12 16:25

Tak mě přestali růst chlupy od půlky obou těhotenství, čekala jsem kluky, někde jsem i četla, že je to tím, že kluci spotřebují ten „nadbytečný“ testosteron. Po porodu chlupy zase rostly normálně, takže předpokládám, že to bude fungovat i opačně ;)

Teď jsem si předevčírem holila nohy a nestačila jsem zírat, co mi tam během relativně krátké doby narostlo, to byla srst 8o Tak třeba je tam konečně holka :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
21.3.12 16:25

Čekáme dvojčata, kluky, asi mám moc testosteronu :) Jsem v 34+2. Je fakt, že čím dýl jsem těhotná, tím víc chlupů mám. Na břichu jsem měla tmavší chloupky před otěhotněním a trhala jsem to pinzetou. Teď si na pupek nevidím, tak netrhám nic. Takže ze mě bude po porodu malý bobr :D Lehce jste mě uklidnily, že to po porodu sleze :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
817
21.3.12 16:26

Jojo, taky jsem to měla hlavně na břichu, ale i v obličeji, ale ne blonďaté, ale tmavé :mrgreen: a samo to zmizlo ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.3.12 16:27

Ahojky no já měla spíš opačný problém, na nohou mi skoro vymizeli chloupky a do teď je mám světlejší i v podpaží to nějak zřídlo takže se skoro neholím úplně jsem koukala jak to 8o ne že by mi to vadilo :dance: , taky bych ti doporučila nějaký depilační krém anebo si zkus zajít za kosmetičkou oni mají různé přípravky no obličej :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
21.3.12 16:28

Musím říct, že se cítím klidněji. Jen se chci ještě zeptat, jestli na to nemám vůbec sahat nebo si to mám nějak prozatimně odstanit. Aby to pak samo vůbec odpadlo, když do toho budu šťárat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3621
21.3.12 16:40

taky jsem malinko klidnější :D mě se objevili na břiše a byla jsem z toho vyděšená :D teď jen doufat že to vážně opadá ! abych potom nevypadala hůř než manžel :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4691
21.3.12 16:41

Jééé, já jsem tak ráda, že v tom nejsem sama! Jsem ve 13. týdnu, čekám dvojčátka, pohlaví ještě nevím. Ale z toho chlupatýho břicha jsem taky na nervy, na utz je mi vždycky trapně, jak mi tam po něm jezdí. Dřív jsem neměla na břiše nic a teď toto 8o A i chlupy na rukou, nohou a bohužel i pod nosem ztmavly. Takže mam prostě kníra a břicho chlupatý jak medvěd, no kočka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
21.3.12 17:54

Ahoj, mě vyrazily černý dlouhý na břiše :roll: Taková ta cestička až k pupíku… Zmizelo to až nedávno - cca. 4 měsíce po porodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731
21.3.12 17:55

Já do toho raději nešťárala :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26
21.3.12 21:20

Vidím, že většina ženských je na tom podobně jako já. Dost mě to uklidňuje. Kníra si budu sundávat a na zbytek obličeje sahat raději nebudu. Můj partner si mě občas dobírá, že bych se měla po ránu oholit, že má delší vous než on :lol:
Jáse teda mnohem víc stydím na kontrolách. Od 24tt jsme na rizikovém a poleháváme střídavě doma a v nemocnici. Po 14 dnech v nemocnici je pak ženská zarostlá jak v pralese. :zed: To se pak červenám, když mám jít na kozu. :oops: Ikdyž gyndaři jsou na to snad zvyklí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat