Ochotná a trpělivá účetní na konzultaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hamouzka
Kecalka 153 příspěvků 02.02.19 13:11
Ochotná a trpělivá účetní na konzultaci

Ahoj, našel by se tady někdo ochotný na konzultaci účetnictví. Po přemlouvání jsem se pustila do kurzu účta, dost to zamávalo s rodinou, servis už není takový… Děcka byla zvyklá, že maminka vše, my nic.
Chodím tam už několik měsíců a hodnocení naprosto super, školitelka všude chválena. Jenže… Je to kurz pro nepolíbené. Jenže jakákoliv otázka zůstane nezodpovězena. Proto se chci zeptat, jestli je tady někdo ochotný občas poradit. Sice mám knížky, ale prostě tyhle otázky se asi učí jenom na středních školách. Tím pádem nevím, kde dohledat a jedu tak nějak od prostředka. Ty triviality mi tím pádem unikají.

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >