Ochrana během mezi 1. a 2. dítětem

87
11.5.21 17:21

Ochrana během 1. a 2. dítěte

Ahoj holky,
Jdu si pro radu a vaše zkušenosti.
V červnu mám termín porodu, první miminko. Druhé bychom si přáli v časovém rozsahu cca 2-3roky.
A tak jsem přemýšlela, jak se chránit po porodu prvního miminka?
Když budu kojit, určitě se nějaké varianty škrtaji. Variantu na pět let za xx tisíc mi taky přijde v mém případě zbytečné.
Je tu některá která to taky měla takto naplánované? Co jste používali, jaká byla cena a bylo vse ok? A když jste chtěli podruhé otěhotnět nebyl problém?
Mockrát děkuji za názory 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3024
11.5.21 17:31

Kondom? Proč to dělat složité. Můžete tak docela přesně začít plánovat druhé dítě, až přijde čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
676
11.5.21 17:33

Je antikoncepce (myslim pilulky), kterou muzes i pri kojeni, nabizela mi ji tehdy gyndr na prohlidce po sestinedeli. My se teda nechranili, jen jsme prvni rok prerusovali, s tim, ze v roce zacnem zkouset druhe a to slo na prvni pokus. Ale u toho samozrejme musis počítat, ze je to risk a druhe muze prijit tak nejak driv, takze nic pro slabe povahy :lol:
A nebo pak kondom, organismus zustane cistej a sance na nejakou nehodu minimalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
11.5.21 17:37

Také rodim v červnu první. Plánuji kondom a prerusovanou souloz, jelikož nám by malý věkový rozestup nevadil. Po druhém mám v plánu nehormonalni tělísko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1717
11.5.21 17:40

Mezi orvnim a druhým jsme používali kondom, občas jen prerusovanou souloz, ale počítali jsme s tím že to není antikoncepce a menší věkový rozdíl by nam nevadil. Mezi druhým a třetím dítětem jsem.mela nehormonalni tělísko a teď po třetím a definitivně posledním mám hormonální tělísko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6565
11.5.21 17:43

Kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
11.5.21 17:52

Kondom

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
11.5.21 17:56

Mezi prvním a druhým kondom. Druhé trvalo cca 10 cyklu, než se podařilo. Odstup máme 2r a 9 měsíců necelých. V důsledku péče o první a nyní dva caparty stejně toho soulozeni moc nebylo… Takže kondom byl nejlevnější z těch spolehlivých metod a pořád je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23000
11.5.21 18:02

Nic, jen přerušovaně. Chtěli jsme druhé brzy a povedlo se, až jsme chtěli. Měly jsme štěstí. A na kojení nespoléhej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1714
11.5.21 18:06

My jsme pouze přerušovali, kamarádka zase používala kondom.. a otehotnely jsme obě, až jsme chtěly :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31320
11.5.21 18:09

Pharmatex. Používali jsme před prvním plánovaným těhotenství, mezi dětmi s tím, že by dítě nevadilo. Teď jsme kompletní rodina a tak kombinujeme Pharmatex a kondom. Máme důvod, proč prezervativ není antikoncepce první volby, jinak by samostatně postačil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5357
11.5.21 18:26

Mezi prvním a druhým kondom. Druhé jsme zadělali ve dvou letech prvního. Po druhém nehormonalní tělísko. Selhalo po roce a čtvrt. Po třetím prvně prášky pro kojící pak 3 jiný ani jedny neseděli pak zase kondom a pak vasektomie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7517
11.5.21 18:39

Kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4342
11.5.21 19:07

Měla jsem telisko a na x tisíc mi to nepřijde, když si vypočítáš kolik te to stojí na měsíc, tak je to levnější než kondomy anebo prášky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
358
11.5.21 19:20

Kondom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu