Reklama

Ochrana na hodinky proti rozbití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bob80
Kecalka 406 příspěvků 13.01.17 21:47
Ochrana na hodinky

Dobrý den, koupila jsem k vánocům manželovi hodinky.Ten má náročnou práci a bojí se, aby si je nerozbil.Tak mě napadlo, zda někdo neví, jestli se dá sehnat něco, co si přidělá přes hodinky, aby byli chráněné. Nedaří se mi nic najít.
Moc děkuji

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinesvatecnice
Kelišová 5998 příspěvků 13.01.17 22:07

@bob80 jako fólii jen na sklíčko? Jako je na telefony?

alun-ka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13.01.17 22:18

V práci z ruky sundavat nebo si je tam rovnou nebrat.Nebo jsem nosila do práce starší a ne novější, drahý dárek. Nevím, že by se něco dělalo, aspoň ta folie, ale ta ochrání jenom ten ciferník.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 22:44

Záleží jaké hodinky má Váš muž. Můj má drahé hodinky prim, safírové sklo, švýcarský strojek, waterproof. Nosí je několik let, do práce i za zábavou a jsou nerozbitné…

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.01.17 22:48

No já nevím, ale jestli má tak náročnou práci, tak by asi bylo i pro něj bezpečnější, aby ty hodinky při práci neměl :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Blogerka promluvila o natáčení Prostřena: Prima mě poškodila, protože jsem Slovenka

Podle svých slov chtěla neznámé čtyři lidi podrobit sociálnímu experimentu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama