Ochrana na hodinky proti rozbití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bob80
Kecalka 406 příspěvků 13.01.17 21:47
Ochrana na hodinky

Dobrý den, koupila jsem k vánocům manželovi hodinky.Ten má náročnou práci a bojí se, aby si je nerozbil.Tak mě napadlo, zda někdo neví, jestli se dá sehnat něco, co si přidělá přes hodinky, aby byli chráněné. Nedaří se mi nic najít.
Moc děkuji

Reakce:

svatecnice
Kelišová 6013 příspěvků 13.01.17 22:07

@bob80 jako fólii jen na sklíčko? Jako je na telefony?

alun-ka
Zasloužilá kecalka 637 příspěvků 13.01.17 22:18

V práci z ruky sundavat nebo si je tam rovnou nebrat.Nebo jsem nosila do práce starší a ne novější, drahý dárek. Nevím, že by se něco dělalo, aspoň ta folie, ale ta ochrání jenom ten ciferník.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 22:44

Záleží jaké hodinky má Váš muž. Můj má drahé hodinky prim, safírové sklo, švýcarský strojek, waterproof. Nosí je několik let, do práce i za zábavou a jsou nerozbitné…

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17421 příspěvků 13.01.17 22:48

No já nevím, ale jestli má tak náročnou práci, tak by asi bylo i pro něj bezpečnější, aby ty hodinky při práci neměl :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >