Ochrana na hodinky proti rozbití

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
bob80
Kecalka 406 příspěvků 13.01.17 21:47
Ochrana na hodinky

Dobrý den, koupila jsem k vánocům manželovi hodinky.Ten má náročnou práci a bojí se, aby si je nerozbil.Tak mě napadlo, zda někdo neví, jestli se dá sehnat něco, co si přidělá přes hodinky, aby byli chráněné. Nedaří se mi nic najít.
Moc děkuji

Reakce:
svatecnice
Kelišová 6039 příspěvků 13.01.17 22:07

@bob80 jako fólii jen na sklíčko? Jako je na telefony?

alun-ka
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 13.01.17 22:18

V práci z ruky sundavat nebo si je tam rovnou nebrat.Nebo jsem nosila do práce starší a ne novější, drahý dárek. Nevím, že by se něco dělalo, aspoň ta folie, ale ta ochrání jenom ten ciferník.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.17 22:44

Záleží jaké hodinky má Váš muž. Můj má drahé hodinky prim, safírové sklo, švýcarský strojek, waterproof. Nosí je několik let, do práce i za zábavou a jsou nerozbitné…

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17527 příspěvků 13.01.17 22:48

No já nevím, ale jestli má tak náročnou práci, tak by asi bylo i pro něj bezpečnější, aby ty hodinky při práci neměl :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >