Ochrana oblečení proti krádeži

9604
4.1.20 12:47

Ochrana oblečení proti krádeži

Chtěla jsem vyprat oblečení, co děti dostaly a koukám, že na 2 věcech není sundaná ta černá ochrana proti krádeži. Tak co teď? Jak to sundat a nezničit oblečení? Nevím, kde to kupovali, ale tady u nás určitě ne. Pochybuji, že by s tím někdo jezdil tam, kde to koupili. Nikdo se tam v dohledné době nechystá. Ani nevím, jestli mají ještě doklad - není to nic drahého, tak doklad je asi vyhozen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

4.1.20 12:53

https://www.youtube.com/watch?…

https://sibay-rb.ru/…rmarket.html

Anebo zajít do nějakého obchodu, a zkusit se zeptat, že to byl dárek na Vánoce a účtenku nemáte :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2712
4.1.20 12:57

Zajít do jakéhokoliv obchodu, u pokladny sundají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
40212
4.1.20 12:58

Bud hoooodne silenej magnet, nebo nekde treba na informacích, v tescu nebo tak by ti to mohli sundat..
Ja jsem takhle pipala pri vstupu do nejakyho takovýho obchoďáku, tak jsem zkoukla co by mi mohlo pipat a nasla jsem na nejakym kupu oblečení tu ochranu, tak mi to sundali na tech informacích, ale nechapu, ze jsem nepipala v tom obchodě kde jsem to koupila :nevim:
Jinak domu uz jsme si taky donesli a sundavali to magnetem ale fakt velkym

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9604
4.1.20 13:03

Děkuji, magnet doma nemáme. Zkusím nějaký obchod, co je poblíž.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1044
4.1.20 13:22

Zajit nekam do obchodu, pozadat a sundaji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 13:32

@Sára 1 už se mi to taky stalo :roll: manžel roztáhl ty dva konce co nejvíc to šlo, až se objevil takovej drátek, co to drží u sebe. A ten pak prestipl kleštěmi. A nebo to s sebou vzít někam do krámu a poprosit, aby sundali tam :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5066
4.1.20 13:53

@Sára 1 Pokud to není ta ochrana s barvou (jsou vidět barevné baňky) tak jde ten plast po kouscích rozštípat kombinačkami. Je to asi nejrychlejší řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
643
4.1.20 17:09

Já to od sebe roztahla a prestipla ten dratek..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama