Ochrana proti otěhotnění v 15

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
13.12.21 12:28

Ochrana proti otěhotnění v 15

Dobrý den chci se zeptat jestli hormonální antikoncepce +kondom je dostačující ochrana proti otěhotnění v 15 letech. Někdy i s kondomem přerušujeme. Prosím o vaše názory. Přidali by jste ještě něco? Přemýšleli jsme nad tím gelem co ty spermie zabíjí. Přítel s touhle velkou ochranou nemá problém sám mi ji navrhl. Děkuji. Příteli je 18 a mě bude 16

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28583
13.12.21 12:30

Ano, to je více než dostatečné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.21 12:32

@pikola takže by jste nic nepřidávala? Jaký je procento že by se mohlo něco stát. Když kondom nepraskne a prášky beru tak jak mám? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
16078
13.12.21 12:36

Naprosto dostačující. Ale něco mi říká, že kdyby ti to tady potvrdilo 200 lidí, tak ti to stejně nebude stačit a budeš tady pořád dokola zakládat nesmyslný diskuze. Takže, ano pořiďte si ještě třetí formu ochrany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
13.12.21 12:37
@JancaS84 píše:
Naprosto dostačující. Ale něco mi říká, že kdyby ti to tady potvrdilo 200 lidí, tak ti to stejně nebude stačit a budeš tady pořád dokola zakládat nesmyslný diskuze. Takže, ano pořiďte si ještě třetí formu ochrany.
:lol: :lol: asi tak. To je furt dokola :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2064
13.12.21 12:38

Jediná dokonalá ochrana je abstinence :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28583
13.12.21 12:38
@Anonymní píše:
@pikola takže by jste nic nepřidávala? Jaký je procento že by se mohlo něco stát. Když kondom nepraskne a prášky beru tak jak mám? Děkuji

Ne, já půlku svého mladého života brala jen prášky, jeli jsme naostro a nikdy se nic nestalo. Kdyby jsi přes obě ty věci otěhotněla, bude to spíš zázrak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28067
13.12.21 12:52

Jistě, že je to dostačující. Se stálým partnerem jsem už v 17 letech používala jenom HA a za 8 let braní se nikdy žádné těhotenství nekonalo :nevim: Pokud máte takovou paniku z otěhotnění, že ani dvě takhle účinné metody nepovažujete za dostatečné, tak nesouložte. Nejste na to zralí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jolka86
13.12.21 12:56

Ano, je to dostačující.

• Citovat
  • Nahlásit
863
13.12.21 13:10

Myslím, žena takové aktivity máš ještě dost času.  :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2348
13.12.21 13:40

No musím pochválit, že se tak bojíš, až chceš používat 3. ochranu.
Ale pokud budeš brát prášky jak máš, pak není třeba ani kondom. Jestli vám kondom nevadí a máš lepší pocit, tak Ok, ale přes prášky a kondom snad ještě nikdy nikdo neotěhotněl a není třeba řešit další ochranu :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2710
13.12.21 13:43
@JancaS84 píše:

No, nebo radši rovnou pásy cudnosti :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.21 14:00

@Markéta188 ano bojím se protože jsem mladá a když už mám pohlavní život tak ať jsem zodpovědná.

• Citovat
  • Nahlásit
28319
13.12.21 14:16
@Anonymní píše:
@Markéta188 ano bojím se protože jsem mladá a když už mám pohlavní život tak ať jsem zodpovědná.

Já to beru. Když už chce mít někdo v 15-16 sex, tak ať je to se spolehlivou ochranou. Ha chrání před otěhotněním a kondom zase před nemocemi. Mít dítě před dokončením SŠ fakt není zrovna extra, ani řešit potrat.
Já osobně jsem tedy od 18 věřila HA a nic navíc jsme nepoužívali, ale taky jsme jednou měli víc štěstí než rozumu ( ha v kombinaci s atb). Teď zas používáme jen kondom a taky mi to nepřijde úplně 100% a plánuju jinou metodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43654
13.12.21 14:23
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat jestli hormonální antikoncepce +kondom je dostačující ochrana proti otěhotnění v 15 letech. Někdy i s kondomem přerušujeme. Prosím o vaše názory. Přidali by jste ještě něco? Přemýšleli jsme nad tím gelem co ty spermie zabíjí. Přítel s touhle velkou ochranou nemá problém sám mi ji navrhl. Děkuji. Příteli je 18 a mě bude 16

V patnácti se radši uč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat