Ochrana sedadla v autě

65
9.2.20 16:29

Ochrana sedadla v autě

Ahoj maminky,
zajímalo by mě, co používáte na ochranu sedačky před okopaláním od dítěte? :) Jasně, můžu přezouvat, ale spíš mě zajímá jaké máte ty chrániče, kde jste koupily a jak jste spokojené :)
A napadlo mě, kdybych koupila ochranu sedačky, která se používá pro pejsky, viz obrázek, bylo by bezpečné na tom mít autosedačku? Samozřejmě bez isofixu a na zadním sedadle :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14520
9.2.20 22:39

Nic, máme auto na ježdění, ne na chlubení :lol: (jo, potřebuju si dneska do někoho rejpnout, omlouvám se)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
23.11.20 23:14

Já mám kapsář a chránič v jednom a je to fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
24.11.20 23:03

A to jsi koupila nebo šila?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40
24.11.20 23:27

Nešila jsem ho to né, koupila jsem ho tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
24.11.20 23:44

Aha, díky moc, už ho tam vidím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 23:48

@Katies1104 autosedačku bez isofixu, když můžeš koupit s isofixem proč prosím tě..Neřeš okopaný auto, ale bezpečnost

• Citovat
  • Nahlásit
40
25.11.20 21:07

Nemáš za co, jinak si potom vyber ze vzorníku jakou chceš kombinaci barev ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
25.11.20 21:44

Jasně, to jsem pochopila, už jsem si ho objednala, tak jsem zvědavá jak nám bude do auta pasovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
119
2.12.20 21:33

Ten kapsář na sedačku je super věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1351
2.12.20 21:44

Já na to šla z druhé strany, syn jezdí zatím v protisměru (jsou mu dva roky, chci ho tak vozit co nejdéle to půjde). Mám pro něj ušité návleky na boty (kocarkovina a pak cosi s PUL zaterem, mám jich víc). Jsou jen na gumu na natažení, takže je to „rup šup“ nandané i sundané.
Využijeme i do manducy nebo občas ještě kočárku, když má boty od písku nebo bahna.
Je teda fakt, že v autě řeším jen tu špínu, jestli potah „ošoupe“ mě až tak nebere, ale zdá se mi, že to pomáhá i na to, pořád je to látka a ne podrážka :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat