Ochrana uší před hlukem

251
9.6.21 17:19

Ochrana uší před hlukem

Ahoj, zajímalo by mě, zda máte některé zkušenost s nějakou vychytávkou, jak ochránit 2,5m mimčo před hlukem. Jde o to, že bych teď přes léto ráda vyrazila na nějakou kulturní venkovní akci, u nás ve městě se pořádá takový festival, kde jsou (nejen) koncerty i přes den. Pravděpodobně prodávají sluchátka, či špunty do uší…co byste prosim doporučily, a dá se to vůbec pro takhle malé mimčo? A případně jakou značku, typ? Děkuji :palec:

Příspěvek upraven 09.06.21 v 17:21

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20773
9.6.21 17:20

Dala bych mimino babičkám na hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2260
9.6.21 17:30

Postav se s nim někam dal. Ať můžeš bez problému odejít, kdyby něco. Na první lajnu to nebude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4187
9.6.21 17:41

Prodávají se sluchátka pro miminka, na akcích to často vídám :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10100
9.6.21 17:43

Chudák miminko. Sežeň si hlídání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
9.6.21 17:46

@topazio proč chudák? Bylo by chudák, kdybych tam s ním šla a na tohle nemyslela. Podle mě jsou chudáci miminka, které jsem vídala na vícedenních festivalech, zapařené celý den v šátku a bez ochrany uší…takže prosím toto si odpusťte :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
9.6.21 17:47

@Janli dobrá rada, ale na to jsem se neptala, děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
9.6.21 17:49

@Semtex to ani neplánuji, nejsem blázen, šlo mi spíš zda má někdo zkušenost s nějakou značkou nebo konkrétním výrobkem. Nevím, proč bych měla být doma zalezlá a nikam nemohla, když už tyto vymoženosti jsou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
9.6.21 17:51

@Deninina jojo, já také, ale většinou to byly už dítka trošku větší, zkusím ještě prohledat na internetu. Díky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
9.6.21 18:10
@Lajdus píše:
@Janli dobrá rada, ale na to jsem se neptala, děkuji ;)

Měla jsi to někdy na hlavě? Já ano, jak sluchátka, tak špunty. Myslíš, že je to něco pohodlnýho? Že je to příjemný? Ani náhodou. A jestli to skutečně těsní nebo ne, to bohužel nezjistíš a stačí, aby se mimino blbě pohnulo a slyší všechno. Buď si odpusť fesťáky nebo tam netahej mimino.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1839
9.6.21 18:16

Dokážu si to představit u batolete řekněme 18 měsíců plus, jednak víc vydrží, jednak mu to vysvětlíš a domluvís se s ním. A taky má větší hlavu. Na ani ne tříměsíčniho kojence asi neseženeš nic, vždyť to tu vidíš..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8554
9.6.21 18:46

@Lajdus mám v okolí hodně metlosu a hodně fandů tvrdé hudby, ale NIKDO!! Z nich netahal na koncert tak malé dítě. Vždycky až tak 2 roky +- se sluchátky. Proč to dítě rovnou nehodíš někde do řeky, když jej máš tak u prdele?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
9.6.21 18:58

My máme pro syna sluchátka zn. Muffy, jsou od 2 let, synovi jsme je pořídili, když měl 3 roky a jezdili jsme fandit dceři na soutěže, kde byl velký hluk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1138
9.6.21 19:02

Aha, teď čtu, že 2,5měs. má dítě, já se přehlídla a viděla 2,5 roku.. no pro miminko bych nepořizovala nic a radši nechodila blízko zdroje velkého hluku..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5288
9.6.21 19:15

S miminkem bych tam prostě nešla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu