Ochrana v 7denní pauze

Anonymní
28.7.21 05:29

Ochrana v 7 denní pauze

Ahoj beru antikoncepci. Standardně ji beru velmi spolehlivě. Ve čtvrtek jsem vzala tabletu, v pátek jsem bohužel zapomněla. Užila jsem v sobotu a v neděli jsem opět zapomněla. Poslední jsem vzala v pondělí. Teď mám 7 denní pauzu a měla by přijít MS. Včera (utery) proběhl pohlavní styk. MS očekávám tak ve čtvrtek. Myslíte že jsem chráněna nebo byste šly raději do lékárny pro Postinor? Děkuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4329
28.7.21 05:37

Pokud antikoncepci neužíváš první měsíc, ale už dlouhodobě a Tvé zapomínání není běžným jevem i jiné měsíce, tak bych pro Postinor nešla. Ochrana je dosttečná, ale nehrála bych si s tím do budoucna.
Pokud jsi antikoncepci teprve začala užívat - pokud začínáš, tak bych měla obavy o účinek při dvojím zapomenutí.
Po takto rozházeném užívání ( snad to bylo první a druhé zapomenutí) bych nesouložila bez ochrany a pokud již ano, tak je potřeba být připravena na tuto situaci a mít ten Postinor sebou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34632
28.7.21 06:39

To by mě zajímalo, proč si zapomněl vzít přítel kondom. Jestli je to první zapomenutí, nejspíš se nic nestane. Ale pokd budeš zapomínat často, prostě použijte ještě jednu ochranu. A ty si nařiď budík.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10881
28.7.21 08:13

Postupovala jsi podle pribalovyho letaku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat