Ochrana věci před myši

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
41
18.3.22 12:20

Ochrana veci před mysi

Ahoj. Nedávno nám do zrekonstruovaného podkroví vlezla mys.Uz druhá letos.Mame jeden typ odkud potvůrky přišly. Ale jisti si nejsme Vse jsme uklidnilo, ale teď mám strach, ze se to může opakovat a muze ponicit oblečení, hračky..zkontaktovat atd…Pokud se Vám něco podobného přihodilo…jak jste řešili nebo neřešili zabezpečení skrini..atd.Nebo nema cenu se tím zabývat? nebo vse uklízet pokaždé do plastových boxu? :D :D :D Mam ted o vse strach.Dost věci jsem k vůli tomu vyhodila a dalších se vzdát nechci :mrgreen: :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
332
18.3.22 13:19

Myši máme sem tam na chatě, musíte zlikvidovat myši nic neuchráníte, u nás se prokousali do skříní, nebo i do ledničky, normálně ji prohryzali ze zadu.

Takže nastražit humánní pastičky.

nám ale šli primárně po jídle, jen do peřin se porkousali a udělali si hnízdo.

Do boxu to dát můžete ale prokoušou se skoro kamkoli leda sklo :D hlavně tam nenechávat nikde jídlo jen tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9839
18.3.22 22:34
@Maetulina píše:
Ahoj. Nedávno nám do zrekonstruovaného podkroví vlezla mys.Uz druhá letos.Mame jeden typ odkud potvůrky přišly. Ale jisti si nejsme Vse jsme uklidnilo, ale teď mám strach, ze se to může opakovat a muze ponicit oblečení, hračky..zkontaktovat atd…Pokud se Vám něco podobného přihodilo…jak jste řešili nebo neřešili zabezpečení skrini..atd.Nebo nema cenu se tím zabývat? nebo vse uklízet pokaždé do plastových boxu? :D :D :D Mam ted o vse strach.Dost věci jsem k vůli tomu vyhodila a dalších se vzdát nechci :mrgreen: :,(

Dala bych to do plastových boxů s víkem. Do skříně se dostanou, jsou velmi šikovné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9839
18.3.22 22:35
@wonderwoman1 píše:
Do boxu to dát můžete ale prokoušou se skoro kamkoli leda sklo :D
Že by prokousala myš plastový box?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41
18.3.22 22:50

Vse by jste dávaly neustále do boxu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9839
19.3.22 08:02
@Maetulina píše:
Vse by jste dávaly neustále do boxu?

Teď čtu ještě jednou úvodní příspěvek, vy v tom podkroví nejspíš bydlíte. Já to původně pochopila tak, že tam jen skladujete věci pro další dítě. Tak to bych stále do boxů nedávala. Dát někde za skříně, pod postele či kam vám ty předchozí dvě myši vlezly a zároveň kam nedosáhne dítě pastičky. Kdyby tam další myš vlezla, tak na to brzy s těmi pastičkami přijdete. Kudy máte podezření, že se ty myši dostaly? Přecejen je to méně obvyklé, aby vylezly do podkroví. Proto si myslím, že se jich brzy zbavíte, ve sklepě při otevřeném okně by to bylo horší. My jsme mívali myši na chalupě a ony prokousaly klidně zadní část dřevěné skříně, vlezly do šuplíků… ale jezdili jsme tam jen v sezóně a o víkendech, tak na to měly čas. Ještě jsem neslyšela, že by myš prokousala plastový box s uzavíratelným víkem, to tak možná potkan, ale malá myška si myslím, že ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
21.3.22 08:32
@meduzza píše: Že by prokousala myš plastový box?

Když by chtěla tak klidně, když se budeme bavit čistě o materiálu, založení jak bude mít zaoblené rohy a jak to bude u víka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9839
21.3.22 09:05
@wonderwoman1 píše:
Když by chtěla tak klidně, když se budeme bavit čistě o materiálu, založení jak bude mít zaoblené rohy a jak to bude u víka.

Souhlasím, teoreticky ano.
Nevěřím, že by jedna dvě malé myšky prokousaly plastovou krabici jako je třeba „Box UH multi s víkem“, kde je víko na pevno připevněno klipem. To by muselo být hodně hladových myší či třeba potkan.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
332
21.3.22 13:55

To ano, stále jistější než aby to bylo jen v dřevěné skříni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat