Reklama

Ochranná lhůta a Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

17akcak
Kecalka 107 příspěvků 19.07.18 13:08
Ochranná lhůta a úřad práce

Ahoj, neřešila jste některá úřad práce v tehotenstvi? Mezi ukončením smluvy a nástupu na mateřskou mám necelé dva měsíce a ráda bych se přihlásila na úřad práce kvůli podpoře a hlavně pojištění. Co po mě na úřadu budou chtít, dají mi podporu, budu pote mít nárok na mateřskou? Podmínky splňuji, do ochranné lhůty se vejdu, ale nevím jestli se to neanuluje přihlášením na ÚP. Děkuji

Reklama

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62465 příspěvků 3 inzeráty 19.07.18 13:22

@17akcak Budou po tobě chtít papíry z posledního zaměstnání a OP a na tvém nároku na mateřskou registrace na UP nic nemění. A pokud bude úřednice rozumná, tak tam půjdeš tak 2× - zaregistrovat se a pak to k datu nástupu na PPM ukončit.

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama