Ochranná lhůta a Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
17akcak
Kecalka 115 příspěvků 19.07.18 13:08
Ochranná lhůta a úřad práce

Ahoj, neřešila jste některá úřad práce v tehotenstvi? Mezi ukončením smluvy a nástupu na mateřskou mám necelé dva měsíce a ráda bych se přihlásila na úřad práce kvůli podpoře a hlavně pojištění. Co po mě na úřadu budou chtít, dají mi podporu, budu pote mít nárok na mateřskou? Podmínky splňuji, do ochranné lhůty se vejdu, ale nevím jestli se to neanuluje přihlášením na ÚP. Děkuji

Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65057 příspěvků 19.07.18 13:22

@17akcak Budou po tobě chtít papíry z posledního zaměstnání a OP a na tvém nároku na mateřskou registrace na UP nic nemění. A pokud bude úřednice rozumná, tak tam půjdeš tak 2× - zaregistrovat se a pak to k datu nástupu na PPM ukončit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >