Ochranná lhůta a Úřad práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

17akcak
Kecalka 114 příspěvků 19.07.18 13:08
Ochranná lhůta a úřad práce

Ahoj, neřešila jste některá úřad práce v tehotenstvi? Mezi ukončením smluvy a nástupu na mateřskou mám necelé dva měsíce a ráda bych se přihlásila na úřad práce kvůli podpoře a hlavně pojištění. Co po mě na úřadu budou chtít, dají mi podporu, budu pote mít nárok na mateřskou? Podmínky splňuji, do ochranné lhůty se vejdu, ale nevím jestli se to neanuluje přihlášením na ÚP. Děkuji

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63374 příspěvků 3 inzeráty 19.07.18 13:22

@17akcak Budou po tobě chtít papíry z posledního zaměstnání a OP a na tvém nároku na mateřskou registrace na UP nic nemění. A pokud bude úřednice rozumná, tak tam půjdeš tak 2× - zaregistrovat se a pak to k datu nástupu na PPM ukončit.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >