Ochranná lhůta, nechápu to..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 22:34
Ochranna lhuta, nechapu to..

Prosim nutne zachovat anonym. Zenusky poradte prosim, vim ze ochrana lhuta v tehu je 180dni a plati v pripade ze pracovni pomer skonci v tehotenstvi, bezi ode dne vypovedi - jsem pochopila? ale nejak tomu celemu nerozumim. Kdyz jsem dala vypoved - dohodou a po vypovedi jsem zjistila ze jsem tehotna, musim zpet do prace? nebo vypoved plati? a pokud plati, coz si myslim ja i kdyz mam pocatek tehu stanoveny pred datem podani vypovedi, tak jak je to s tou ochrannou lhutou 180dnu??? do tech 180ti dnu musim stihnout porodit, nebo jen nastoupit na PPM abych o PPM neprisla? nejak tomu nerozumim. 8o

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8302 příspěvků 31.05.19 22:44

180dnu je ochranná doba pokud tak dlouho trvalo to zaměstnání. A do toho 180dne musíš stihnout nastoupit na ppm.

Kriss Tina
Extra třída :D 10997 příspěvků 31.05.19 22:58

Jak dlouho si pracovala? Byla si v té poslední práci aspoň 180 dní? Jinak za tu dobu od konce pracovního poměru musíš stihnout za těch 180 dní nastoupit na mateřskou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.05.19 22:59

@lachtanice86 ano, to trvalo, pracovala jsem tam 2roky. dekuji!!

Elessa
Kecalka 227 příspěvků 31.05.19 23:02
@Anonymní píše: …Kdyz jsem dala vypoved - dohodou a po vypovedi jsem zjistila ze jsem tehotna, musim zpet do prace? nebo vypoved plati?

Odpovim na ten zbytek :-) Pokud jste dala vypoved, vypoved plati, zpet do prace po uplynuti vypovedni doby nemusite, nebot uz nebudete zamestnana. Jen upresnim, ze vypoved dohodou neexistuje. Existuje vypoved nebo dohoda o rozvazani pracovniho pomeru.

X_Cassiopea
Kecalka 120 příspěvků 01.06.19 03:43

Ochranná lhůta 180 dní je od skončení pracovního poměru do nástupu na mateřskou (6-8týdnů před předpokládaným termínem). Pokud nástupem na mateřskou nebudeš zaměstnaná nebo v té ochranné době po ukončení pracovního poměru, nebudeš mít nárok na mateřskou dovolenou a dostaneš rovnou rodičovskou od narození potomka. Jestli Ti to nevychází. Pokud je podepsaná dohoda o rozvázání pracovního poměru nebo podána výpověď tak platí a pokud Ti ke dni skončení zaměstnání a nástupu na mateřskou Ti to nevyjde do 180ti dní, doporučuju se buď domluvit se zaměstnavatelem zda by nesouhlasil se stažení výpovědi nebo dohody a posun na pozdější termín, nebo nastoupit do jiné práce. V opačném případě nárok na mateřskou mít nebudeš, jen rovnou na rodičovskou.

Váš příspěvek
Reklama