Ochranný sprej na žehlené vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlineKukacka123
Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 21:35
Ochranny sprej na zehlene vlasy

Ahoj holky :mavam: jdu si pro radu ohledne nejakeho ochranneho spreje pro zehlene a fenovane vlasy. Mam je ted hodne rozlitane (v zime mivam), ale zehlicka mi je hodne nici. Nezehlim nejak hodne casto, ale kdyz uz obcas (neba natacim), tak bych rada vlasy nejak aspon kapku ochranila ;) date mi nejaky tip na dobry ochranny sprej? Diky :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
yasmine5
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 30.12.18 21:40

Já mám od framesi, sice dražší, ale zrovna u tohle mi to nevadi :)

Aduš8
Závislačka 3047 příspěvků 30.12.18 21:47

@Kukacka123 já používala Osis, zároveň má i mírně tužící efekt, ale pro někoho takovou zvláštní vůni :nevim:. Takovou typicky kadeřnickou. Lahvička je průhledná, s červenou etiketou.

Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 21:48

@yasmine5 @Aduš8 diky holky, omrknu to ;)

a12
Vesmírná mluvilka 33863 příspěvků 30.12.18 21:54

Ja jsem toho vyzkousela uz mraky, ty tuzici mi nevyhovovali vubec.. Lepilo se mi to na žehličku, vlasy mi prisly hruby, bez lesku..
Pak jsem nekde narazila na olej myslim, ze to byl garnier fructis a ten je super, zatim mi vyhovuje nejvic a asi dlouho nic jinyho hledat nebudu.. Ale v drogerii nebo v obchode jsem ho nevidela, tak jsem koupila nakej glis kur a ten mi prisel blbej..

nozu
Extra třída :D 11946 příspěvků 30.12.18 22:01

já mám koupený sprej od syoss. Sice je s tužícím efektem, ale vůbec nelepí. POužívám ho jak na žehlení/vlnění vlasů (to teda spíš u dcery), tak i u sebe při klasickém fénování.

a12
Vesmírná mluvilka 33863 příspěvků 30.12.18 22:06
@nozu píše:
já mám koupený sprej od syoss. Sice je s tužícím efektem, ale vůbec nelepí. POužívám ho jak na žehlení/vlnění vlasů (to teda spíš u dcery), tak i u sebe při klasickém fénování.

Ten jsem mela taky a prisel mi silenej a lepivej :mrgreen:
ale vadi mi i sampony od syoss druhej den mi prijde ze jsou mastny :nevim:

Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 22:10
@a12 píše:
Ten jsem mela taky a prisel mi silenej a lepivej :mrgreen:
ale vadi mi i sampony od syoss druhej den mi prijde ze jsou mastny :nevim:

Tak to budes mit podobny vlasy :mrgreen: nepouzivam tuzidla ani laky, vlasy se mi pak vic masti mi prijde a plno jich i lepka…a verim, ze na zehleni to bude tez naprd no, kdyz to lepi…mohla bys mi sem dat nejaky obrazek toho, co pouzivas? Objednala bych klidne nekde po netu… ;) Diky :kytka:

@nozu diky za tip :) treba ozkousim taky vicero…

a12
Vesmírná mluvilka 33863 příspěvků 30.12.18 22:14
@Kukacka123 píše:
Tak to budes mit podobny vlasy :mrgreen: nepouzivam tuzidla ani laky, vlasy se mi pak vic masti mi prijde a plno jich i lepka…a verim, ze na zehleni to bude tez naprd no, kdyz to lepi…mohla bys mi sem dat nejaky obrazek toho, co pouzivas? Objednala bych klidne nekde po netu… ;) Diky :kytka:@nozu diky za tip :) treba ozkousim taky vicero…

https://www.notino.cz/…su/p-638641/?…
Nejdriv jsem se toho oleje bala, ze budu mit umasteny vlasy a vubec.. Mam vlasy tak po lopatky 1-2 „pumpnu“ rozestru v dlanich a vetru do vlasu, hlavne konecku a vlasy mam pak hezky uhlazeny, leskly.. Mne vyhovuje.. Ale ja teda vetsinou nefoukam.. Davam ho do mokrym vlasu a pak suchý zehlim..
Ale myslim, ze jde dat i do suchych, ale to jsem nezkousela

Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 22:15

Vim, ze delaji i nejake balzamy nebo kremy, nejsem proti, jen vubec netusim, ktery by stal za to ;)

Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 22:17
@a12 píše:
https://www.notino.cz/…su/p-638641/?…
Nejdriv jsem se toho oleje bala, ze budu mit umasteny vlasy a vubec.. Mam vlasy tak po lopatky 1-2 „pumpnu“ rozestru v dlanich a vetru do vlasu, hlavne konecku a vlasy mam pak hezky uhlazeny, leskly.. Mne vyhovuje.. Ale ja teda vetsinou nefoukam.. Davam ho do mokrym vlasu a pak suchý zehlim..
Ale myslim, ze jde dat i do suchych, ale to jsem nezkousela

Diky moc, jdu na to mrknout ;) ja bud foukam a nebo nechavam uschnout a zehlim obcas ;)

a12
Vesmírná mluvilka 33863 příspěvků 30.12.18 22:31
@Kukacka123 píše:
Diky moc, jdu na to mrknout ;) ja bud foukam a nebo nechavam uschnout a zehlim obcas ;)

Ja zehlim denne :oops:
A vlasy nemam nejak extra zniceny a to jsem se ted ke kadernici dokopala skoro po dvou letech :roll: takze dva roky nestrihany vlasy, temer denne zehleny, jako konecky se trepi, to je jasny, ale ze bych vlasy mela fakt na pohled zniceny, to ne.. Ale nebarvim se teda..
Diky tomu oleji prave nejsou tak vysuseny a pusobi zdravěji

Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 22:40
@a12 píše:
Ja zehlim denne :oops:
A vlasy nemam nejak extra zniceny a to jsem se ted ke kadernici dokopala skoro po dvou letech :roll: takze dva roky nestrihany vlasy, temer denne zehleny, jako konecky se trepi, to je jasny, ale ze bych vlasy mela fakt na pohled zniceny, to ne.. Ale nebarvim se teda..
Diky tomu oleji prave nejsou tak vysuseny a pusobi zdravěji

Ja prave ke kadernici chodim asi tak jako ty :mrgreen: taky mam nebarvene vlasy…vetsinou je fenuju, ale kdyz nikam nejdu, tak nechavam doma jen proschnout, protoze s malou nekdy ani fen nestiham (pres den moc nespi a tak jsem rada za sprchu a pak alou neco rychle udelat :jazyk: ). Ted mam Klorane Chinin sampon, desne mi padaly a kapku oadaj vlasy po porodu + mam kuru a roste mi teda mrak novejch vlasu :palec: ale ted jsem dostala od jeziska novou zehlicku a je pohodlny, kdyz nevyfenuju, ale pak chci bejt upravena…tak vyzehlim a je ;) a ono i pro to fenovani je fajn mit nejakou ochranu :)

Závislačka 2847 příspěvků 30.12.18 22:44

@a12 ted si jeste vzpominam, mela jsem kdysi od me kadernice tohle a to bylo taky super :palec: tak mozna zkusim oboje a aspon porovnam :mrgreen:

https://www.mameradivlasy.cz/…id-80ml.html

a12
Vesmírná mluvilka 33863 příspěvků 30.12.18 22:49
@Kukacka123 píše:
Ja prave ke kadernici chodim asi tak jako ty :mrgreen: taky mam nebarvene vlasy…vetsinou je fenuju, ale kdyz nikam nejdu, tak nechavam doma jen proschnout, protoze s malou nekdy ani fen nestiham (pres den moc nespi a tak jsem rada za sprchu a pak alou neco rychle udelat :jazyk: ). Ted mam Klorane Chinin sampon, desne mi padaly a kapku oadaj vlasy po porodu + mam kuru a roste mi teda mrak novejch vlasu :palec: ale ted jsem dostala od jeziska novou zehlicku a je pohodlny, kdyz nevyfenuju, ale pak chci bejt upravena…tak vyzehlim a je ;) a ono i pro to fenovani je fajn mit nejakou ochranu :)

Ony i ty zehlicky jsou dneska trochu setrnejsi k tem vlasu.. Si pamatuju jednu z prvních co jsem mela, mi to pomalu vyskubalo pulku hlavy :mrgreen:
Ja teda kolikrát jdu s mokryma vlasama i spat :roll: proste nemam enerigii treba v 11vecer jeste foukat vlasy, jsem rada, ze deti spi tak taky radsi zapluju do pelechu

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Vondráčková natočila další ledové video a hned se rozjely spekulace: „Má vyplakané oči!“

Zatímco v Kanadě mrzne, jako když praští, Lucie Vondráčková (38) svým... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >