Očista lymfatického systému

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

marushk
Nováček 4 příspěvky 03.05.18 15:45
Ocista lymfatickeho systemu

Ahojte mam dotaz, zacala jsem pred letem intenzivne pracovat na zlepseni celulitidy (po 2 detech a fure hormonu zadna slava, inkdyz tlusta nejsem - teda jako 5 kg dolu bych taky dat dolu mohla:)))

Mam kremy na radu kamaradky, ted se chystam na kuru razove vlny a to stoji hodne penez, tak jsem koukala i dal a nasla ocistnou kuru pomoci epsomske soli a citrusu:

Jak na to?
Začíná se ráno po probuzení vypitím 250 ml solného roztoku, který si připravíme tak, že lžíci epsomské soli rozmícháme ve čtvrt litru vlažné či studené (nikoli horké!) vody. Povede to pravděpodobně k vyprázdnění střeva. Nicméně to není zatím tím nejdůležitějším, oč se nám zde jedná. Tento solný roztok má totiž tu úžasnou schopnost přitáhnout na sebe jedovatý tělesný a lymfatický odpad jako magnet. Odpad se tak soustředí ve střevě, odkud následně odejde přirozenou cestou sérií stolic.

Síla citrusů
Na paměti je však třeba mít, že tělo tak přijde až o čtyři litry substancí v podobě tekutin, které je třeba nahradit, aby nedošlo k dehydrataci. Znamená to nahradit ztracené 4 litry dvěma litry čerstvě vytlačené šťávy z citrusových plodů, kterou pro lepší vstřebatelnost zředíme dalšími dvěma litry vody. Šťáva navodí v organizmu alkalickou (zásaditou) reakci.

Příprava šťávy
4 velké nebo 6 středních grapefruitů, 2 velké nebo 3 menší citrony, dostatek pomerančů, abychom dohromady získali 2 l šťávy + 2 l vody na zředění

Vypijte čtvrt litru šťávy půl hodiny poté, co jste vypili solný roztok. Dále pijte sklenici této šťávy každých dvacet až třicet minut, dokud nespotřebujete celé množství. Po celý den nejezte nic. Jestliže jste k večeru hladoví, můžete sníst pomeranče, grapefruity nebo pít šťávu z nich, případně trochu celerové šťávy.

No a dotaz uz je kratky a jednoduchy - zkousela jste nektera z vas neco takoveho? Ma to smysl a alespon nejaky efekt?

Diky za rady :D

Reklama

Reakce:

mroe
Extra třída :D 14060 příspěvků 03.05.18 19:03

Pokud cekas, ze se ocistis tak, ze se po…s jak Alik a potom podrazdis hladovy zaludek kyselinami, jiste to efekt mit bude. A pokud nemas plechovy zaludek, budes si jeho silu jeste navic i dlouho pamatovat. Ocistu lymfatickeho systemu bych od toho opravdu neocekavala…

cverunka
Ukecaná baba ;) 2412 příspěvků 03.05.18 19:14

Nezkoušela a docela bych měla strach z nějaké alergické reakce na přemíru citrusů. Já mám na rozhýbání lymfy odzkoušenou lymfodrenáž a super.

Uživatel je onlineJahru
Ukecaná baba ;) 1342 příspěvků 03.05.18 19:15

Projímavý účinek to bude mít určitě :D a víc bych od toho nečekala :mrgreen:

mroe
Extra třída :D 14060 příspěvků 03.05.18 20:15

Zajimalo by me, kdo a na zaklade ceho podobne ptakoviny vymysli… A kdo je pak zodpovedny, kdyz si takovou srandou clovek privodi zaludecni vredy…

marushk
Nováček 4 příspěvky 04.05.18 12:37

Tak ze se clovek pos… to je mi jasne. Zaludek mam uzasny (manzel rika ze jsem horsi nez kacena), tak bych to snad zvladla. Cetla jsem to na vice strankach, chtela bych proste zautocit na vice frontach. Tak nevim. Asi to zkusim. Prestat muzu vzdycky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Dítě přejel vláček na rodinném festivalu. Přes snahy záchranářů nehodu nepřežilo

Pětiletého chlapce přejel vláček, který vozí děti. Ačkoliv se ho záchranáři... číst dále >

Tajný agent Bond by zbledl závistí: Tofi s krycím jménem Igas vydělal balík!

Sagvan Tofi (53) měl dlouho pověst barového povaleče, který miluje drahá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Napřed porodím a pak se vdám. Jméno vybere dcera, říká Eliška Kaplický

Eliška Kaplický (40) zakládá po devíti letech novou rodinu. „Tentokrát to... číst dále >

Reklama