Očista těla po braní HA

563
7.6.15 21:37

očista těla po braní HA

Ahoj :) vysadila jsem antikoncepci a je mi jasné, že to bude mít následky (akné, mastné vlasy, nepravidelný cyklus). Už jsem to právě jednou zažila a nasadila HA znova. Což už nechci. Je to teprve pár dní, co jsem ji vysadila, ale nechci čekat na to nejhorší.
Tak se ptám: jaké přípravky, čaje apod. jste používaly, abyste zabránily akné, mastné vlasy, cyklus a je toho určitě daleko víc.
Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6098
7.6.15 21:41

Jeste pridej, ze ti vypada pulka vlasu :lol: jinak bych zkusila kontryhel, ale obavam se ze jsou byliny na to slabe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
7.6.15 21:46

Jooo, vyzkousela jsem hned po vysazeni Inofolic a kontryhel alespon na obnovu cyklu a nic moc :? Vysadila jsem na zacatku roku a akne v obliceji se mi az v poslednich dnech trochu zmirnilo, ovsem presunulo se na zada :zed: Na vlasy mi pomohla zmena samponu. Jinak nevim o nicem co by pomohlo rychlejsi ociste tela. Snad spravna vyziva a zivotosprava :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
7.6.15 22:03

Děkuji za info :D
Zajdu do lékárny a snad mi poradí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6187
7.6.15 22:28

@MarkétkaU Tak pak dej vědět, co jsi v lékárně zjistila ;) Sama mám po vysazení HA příšerné akné a cyklus tak strašně nepravidelný, že lituji toho, že jsem kdy chtěla HA brát :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
33
8.6.15 17:59

Ahoj, zatím jedu třetí měsíc po vysazení HA, nevím, zda tomu pomohl kontryhel, nějaké vitaminy nebo je to náhoda, ale zatím jsem 2× odmenstruovala normálně a relativně včas, ovulace také pravděpodobně probíhá (musím zaklepat). Kontryhel jsem nejprve pila 2× denně 12 dní, pak mi po něm začalo být blbě a furt jsem lítala čurat :mrgreen: Ovulace byla 17.DC a cyklus trval 31 dní. Druhý cyklus jsem pila kontryhel už jen týden jednou denně a najednou ovulace 14.DC a cyklus 28. dní. Takže si myslím, že mi předtím velké množství kontryhelu cyklus spíše prodloužilo, s jistotou to budu vědět na konci měsíce, tak uvidíme. Snažila jsem se dělat všechno proto, abych tělo nějak nastartovala. Beru denně B-komplex, hořčík, kalcium, vitamin C a E s pupalkou (to by prý mělo pomoci i na tu pleť). Na pleť bych taky potřebovala i další pomoc, protože mám osypané čelo, ale není to žádná katastrofa, čekám, že to časem zmizí :) Vlasy mám sice taky mastnější než při HA, ale stačí mýt co 3 dny a v pohodě. Žádných jiných vedlejších účinků a hormonálních změn jsme se prozatím (snad i nadále) naštěstí nedočkala. Bála jsem se toho, ale jen lituju, že jsem nevysadila už dříve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama