Očista těla před otěhotněním.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Alenka29
Nováček 2 příspěvky 27.11.17 14:50
očista těla před otěhotněním.

Než se člověk rozhodne, že by chtěl potomka je vhodné si tělo vyčistit a dopřát mu klid a pohodu. Našla jsem výrobky přímo na přírodních látkách, které mají tělu dopřát čistotu. přírodní bavlněné vložky z bylinkama.*

edit admin-odkaz

Reakce:
Jančakecalka
Generální žvanilka 22247 příspěvků 27.11.17 14:52

@Alenka29 Já si tělo pročistila zdravým stravováním, zvýšením pohybu a homeopatií ;)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 27.11.17 14:53

@Alenka29 V tomhle vidím pouhopouhou reklamu…

ivašot.
Kelišová 6756 příspěvků 27.11.17 14:55
@Veronika.Berta píše:
@Alenka29 V tomhle vidím pouhopouhou reklamu…

Myslím, že vidíš správně.

Alenka29
Nováček 2 příspěvky 27.11.17 15:05

Není to reklama. Jen chci pomoct a nehnát hned k doktorům. Ale pokud v tom vidíte reklamu, tak se omlouvám.

Uživatel je onlineOu
Kelišová 5452 příspěvků 27.11.17 15:27

Je to reklama, neplacená na naprosto nesmyslný produkt, z produkce čínského letadla s výrobky z velmi podezřelým složením

jděte do háje.

A najděte si poctivou práci - teď je na to ideální příležitost, i ti, kterým jinak nezbývá než velmi mizerné podobnní obchodnictví s detoxikačními vložkami by tu práci mohli najít.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >