Reklama

Očista těla před otěhotněním.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Alenka29
Nováček 2 příspěvky 27.11.17 14:50
očista těla před otěhotněním.

Než se člověk rozhodne, že by chtěl potomka je vhodné si tělo vyčistit a dopřát mu klid a pohodu. Našla jsem výrobky přímo na přírodních látkách, které mají tělu dopřát čistotu. přírodní bavlněné vložky z bylinkama.*

edit admin-odkaz

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22101 příspěvků 27.11.17 14:52

@Alenka29 Já si tělo pročistila zdravým stravováním, zvýšením pohybu a homeopatií ;)

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 27.11.17 14:53

@Alenka29 V tomhle vidím pouhopouhou reklamu…

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 27.11.17 14:55
@Veronika.Berta píše:
@Alenka29 V tomhle vidím pouhopouhou reklamu…

Myslím, že vidíš správně.

Alenka29
Nováček 2 příspěvky 27.11.17 15:05

Není to reklama. Jen chci pomoct a nehnát hned k doktorům. Ale pokud v tom vidíte reklamu, tak se omlouvám.

Ou
Kelišová 5088 příspěvků 27.11.17 15:27

Je to reklama, neplacená na naprosto nesmyslný produkt, z produkce čínského letadla s výrobky z velmi podezřelým složením

jděte do háje.

A najděte si poctivou práci - teď je na to ideální příležitost, i ti, kterým jinak nezbývá než velmi mizerné podobnní obchodnictví s detoxikačními vložkami by tu práci mohli najít.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinář Chášakdží umíral příšerných sedm minut, na konzulátu řádili uklízeči

Novinář Džamál Chášakdží umíral dlouhých sedm minut, během kterých byl mučen.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >