Reklama

Očistky nebo menstruace? Asi jsem úplně pitomá už

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 21:33
Očistky nebo menstruace? Asi jsem uplně pitomá už.

Ahoj holky! Zoufale už píšu sem o zkušenosti, protože mi furt vrtá hlavou jestli nejsem divnočlověk. :zed: Bez týdne jsem tři týdny po porodu. Šestinedělí pohoda, očistky skončili tak 5 týdnů po porodu. Týden na to se dostavilo slabé hnědé špinění, což jsem myslela že je menstruace. Po skončení špinění jsem měla kontrolu po 6ti nedělí, všechno bylo v pořádku. Děloha prý krásně zavinutá, žádné zbytky tam nebyly, to jsem i sama viděla na UZ. Menstruace to prý nebyla, měla jsem hrozně nízkou sliznici. Odešla jsem s klidem, že to byl nějaký zapomenutý bordel z porodu. No a týden od kontroly to špinění přišlo znova. Ale bylo toho víc. To po týdnu přešlo, myslela jsem si že to je tedy ona menstruace po porodu i když plně kojím (snad každých 30 minut). No a dnes zas po týdnu od skončení toho špinění zase!!! Zcela jistě tam jsou kvasinky (pálení, svědění, výtok), to jsem měla asi dva dny už před tím. No zajela jsem dnes na gyndu a doktor mi udělal UZ, stěry.. a řekl mi, že neví co mi je. Že na zánět to nevypadá, záda mě prý bolí z nošení mimina, na stěry ani neřekl abych si zavolala (i přes to že ze mě prostě vytáhl hrozně moc toho sajrajtu) a že v děloze žádnej bordel nemám, a že když kojím, tak mi stejně nemůže pomoct???! A dal mi letáček. A ať se namažu canestenem. Ale hlavně, že si nechal zaplatit.
Já vím, že doktoři nejste. Ale ve mě furt něco hlodá, jestli je tohle fakt normální. Měla jste to po porodu někdo taky tak? Mě teď fakt nejvíc znervóznilo jak to přišlo po týdnu s je toho strašně moc, takový tmavě hnědý a hustý.
Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost.
Prosím anonym, citlivé info :kytka:

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4539 příspěvků 14.08.18 22:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky! Zoufale už píšu sem o zkušenosti, protože mi furt vrtá hlavou jestli nejsem divnočlověk. :zed: Bez týdne jsem tři týdny po porodu. Šestinedělí pohoda, očistky skončili tak 5 týdnů po porodu. Týden na to se dostavilo slabé hnědé špinění, což jsem myslela že je menstruace. Po skončení špinění jsem měla kontrolu po 6ti nedělí, všechno bylo v pořádku. Děloha prý krásně zavinutá, žádné zbytky tam nebyly, to jsem i sama viděla na UZ. Menstruace to prý nebyla, měla jsem hrozně nízkou sliznici. Odešla jsem s klidem, že to byl nějaký zapomenutý bordel z porodu. No a týden od kontroly to špinění přišlo znova. Ale bylo toho víc. To po týdnu přešlo, myslela jsem si že to je tedy ona menstruace po porodu i když plně kojím (snad každých 30 minut). No a dnes zas po týdnu od skončení toho špinění zase!!! Zcela jistě tam jsou kvasinky (pálení, svědění, výtok), to jsem měla asi dva dny už před tím. No zajela jsem dnes na gyndu a doktor mi udělal UZ, stěry.. a řekl mi, že neví co mi je. Že na zánět to nevypadá, záda mě prý bolí z nošení mimina, na stěry ani neřekl abych si zavolala (i přes to že ze mě prostě vytáhl hrozně moc toho sajrajtu) a že v děloze žádnej bordel nemám, a že když kojím, tak mi stejně nemůže pomoct???! A dal mi letáček. A ať se namažu canestenem. Ale hlavně, že si nechal zaplatit.
Já vím, že doktoři nejste. Ale ve mě furt něco hlodá, jestli je tohle fakt normální. Měla jste to po porodu někdo taky tak? Mě teď fakt nejvíc znervóznilo jak to přišlo po týdnu s je toho strašně moc, takový tmavě hnědý a hustý.
Budu vděčná za jakoukoliv zkušenost.
Prosím anonym, citlivé info :kytka:

3 mesice???
Je to sice dlouho, ale ja treba pri tretim taky dlouho spinila. Mela jsem toho hodne, dalsi dve deti, a vzdycky kdyz jsem byla uz skoro ok, zase trochu …Pokud Dr vyloucil infekci,muze to byt jen proste stara krev po porodu…ale doktor nejsem :D

vertunka
Závislačka 4557 příspěvků 14.08.18 22:12

Já to měla úplně stejně a srovnalo se to teď po půl roce.

Janli
Kelišová 5371 příspěvků 9 inzerátů 14.08.18 22:14

Dokud kojíš, tak si tělo dělá co chce. Já ani rok po porodu nemám ms pravidelnou. Mikroflora je po porodu taky narušená takže všechny možný breberky mají cestu otevřenou. Mě se osvědčilo dělat výplachy rosalginem a zavádět gynokaps. Postupně se všechno srovnalo.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.18 22:25

Děkuju za uklidnění! Na kvasinky si tu šoupnu borax a namažu tím canestenem, koupím výplach a mám tu ještě nějaký vaginální probiotika z dob těhotenství ještě. A uklidnim se, že to je normální. Jsem si to taky představovala že porodim, vyčistim se a jakoby se nechumelilo. Věřím tomu, že infekci by doktor poznal. Ještě jednou, děkuju :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama