Očistky nebo menstruace po šestinedělí

312
5.1.20 13:33

Ocistky nebo ms po šestinedělí

Ahoj holky, mám dotaz ohledně ms…ocistky jsem měla (po císaři) celé šestinedělí, asi 2 dny před koncem skončili a v pondělí jsem začala zase krvácet. Krvácím stále, už bez dne týden a nevypadá to že by to mělo přestat. Můžou to být ještě ocistky nebo je to ms? Jak dlouho vám trvala první ms? Ve čtvrtek jsem.mela jít na kontrolu po šestinedělí, ale tím že jsem krvácela to přesunuly na pátek další týden.. děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14014
5.1.20 13:39

To může být pokračování očistků je to na dlouho. Menstruaci po císaři jsem měla po dvou měsících

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25226
5.1.20 14:25

Já takhle měla očistky, s pauzou. Po prvním byl konec po 8 týdnech, po druhém 9 týdnů, po třetím už nevím teda. Ale čistila jsem se vždycky dlouho. A ms přišla vždycky až po cca 1 roce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
5.1.20 14:27

Nekojim, tak jsem čekala ms brzy..ale, že budu mít ocistky déle než 6 týdnů to ne😁 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14014
5.1.20 14:37
@Kiwijeta píše:
Nekojim, tak jsem čekala ms brzy..ale, že budu mít ocistky déle než 6 týdnů to ne😁 🙄

Jednou jsem kojila, jednou ne, očistky vždy dlouho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7441
5.1.20 22:58

Taky jsem to tak po prvním porodu měla a byla jsem zmatená. A byly to očistky. A stejně jako ty, poprvé jsem nečekala, že budou trvat tak dlouho. Když jsem potom dostala fakt ms, skoro jsem se smála při vzpomínce, jak jsem si naivně myslela, že bych měla bezbolestnou ms. :roll: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat