Očistky pár dní po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 15:00
Ocistky po porodu

Jsem 9dni pon3 porodu a mam pocit, ze ocistky uz skoncili.. Je to mozne? vubec si nevybavuji jak dlouho jsem spinila, krvacela po predchozich porodech…
A jeste otazka ke kojeni… Hledam. Co muzu. Nemuzu a ty nazory se tak rizchazeji ze fakt nevim… Treba maj, mleko… Chtela jsem pork. Polevku uvarit.. Taky nemuzu… Pecivo jim. 2-3dny stare… Jak pomaly zkouset co diteti vadi, nebo ne? dekuji.

Reakce:

Kajak18
Kecalka 254 příspěvků 12.01.18 15:07

Ahoj, moje malá má teď dva týdny. Co se týče očistků, taky jsem si asi po deseti dnech říkala, že je konec, ale pak se mi to zase spustilo, trvalo to jeden den s dost velkou vervou a teď ještě během dne trochu zašpiním.
V jídle se neomezuji a jím naprosto všechno. Malá si zatím nestěžuje. Jídlo bych začla řešit, až bych viděla nějaký problém.

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 12.01.18 15:16

Taky jsem jedla vse a resila bych problem, az by nastal. S ocistky souhlasim s Kaja18, mela jsem to hodne podobne.

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 12.01.18 15:19

Ty očistky jsou velmi individuální, já je měla hrozně nárazově, 2-3 dny skoro nic a pak pocit, že vykrvácím, pak zase týden trochu ale rovnoměrně.

Já se vyhla silně soleným a kořeněným jídlům (hlavně pálivým) ale jinak jsem jedla všechno včetně luštěnin (mě nenadýmají). Taky jsem se vyhýbala potravinám s pro děti nevhodnými barvivy (karmín, brilantní modř a podobné). Syn neměl problém.

Ségra nemohla nic kromě brambor, vařeného vepřového a kysanéno zelí, po všem ostatním se jí holka osypala nebo jí bolelo bříško.

Run
Generální žvanilka 20603 příspěvků 12.01.18 15:19

Já jedla normálně. Já na tohle nikdy moc nevěřila. Dítě podle mě buď na prdy trpí nebo ne.

japato
Kecalka 180 příspěvků 12.01.18 15:23

Já měla očistky 5 týdnů a jedla jsem vše. I v těhotenství, mimi asi bylo zvyklé a žádné problémy nebyly.

Heivka
Závislačka 3238 příspěvků 12.01.18 15:25

@Run Je fakt, že některé věci jsou hodně šílené, třeba bublinkaté vody, bublinky se nevstřebávají vyjdou buď spodem nebo častěji horem a jak to má proboha nadmout dítě, že bych se napila minerálky a prso se proměnilo v sifon :mrgreen: :zed:

Tichošlápek
Extra třída :D 10844 příspěvků 12.01.18 16:16

@Heivka ale zase bublinkate mléko - to by mohlo byt docela dobre :lol: když bys k tomu snedla kilo jahod, tak by mělo mrne koktejl :mrgreen:

K dotazu - Ocistky jsem měla šest a podruhé sedm týdnů. Fuj. Jedla jsem vse, byla jsem hrozne slabá a ještě řešit diety

mikes89
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 12.01.18 16:37
@Run píše:
Já jedla normálně. Já na tohle nikdy moc nevěřila. Dítě podle mě buď na prdy trpí nebo ne.

Souhlasim. Hlavne jez poradne, at ma miminko dostatek zivin. Ja si teda jeste davala pozor na alergenni potraviny, to chce zkouset postupne.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Kelišová 5612 příspěvků 12.01.18 17:02

Ocistky klasika, za tyden skoro nic, chvili klid a pak znova…a takhle se to rozbihalo snad trikrat.
Ja vynechala prakticky veskerou zeleninu a pecivo a pak pridavala postupne…u nas to hralo velkou roli. Zkusila jsem i jist vsechno, ale bylo to pak uplne jine miminko.

hulala
Kecalka 453 příspěvků 12.01.18 20:17

Žeru vše :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >