Očistky po porodu a jizva po nástřihu

25
2.1.20 14:13

Očistky po porodu a jizva po nastrihu

Dobrej jsem 10 dni po porodu a furt krvacim je to normalni? Strida se to obcas je to spise zluty vytok a a pak krvaceni jako pri ms. Byla jsem nastrihnuta 2 cm a furt to nekdy stipe chci se zeptat jestli po zahojeni jste tu jizvu citili nebo jste mohli normalne chodit sedet? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2193
2.1.20 14:19

Já nastrih ani poranění neměla, tak v tomhle neporadím, ale ty očistky trvají několik týdnů, takže 10 dnů je úplně v normě a ještě to pár dnů určitě potrvá..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9427
2.1.20 14:24

@sisyy krvacet po porodu můžeš klidně celých 6 týdnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
2.1.20 14:44

@sisyy
Po prvním porodu jsem se čistila celých 6 týdnů. Je ale pravda, že jsem měla kleště. Po druhém porodu jsem se čistila cca 4 týdny a to jsem si říkala jak brzo mi to skončilo.. Takže 10 dnů je ještě v poho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1634
2.1.20 14:48

P. S. Po prvním porodu jsem byla díky kleštím tak sešit, že jsem si pořádně sedla až tak po 5 týdnech. Po druhém porodu, ikdyž jsem byla šitá jsem si v klidu sedla de facto hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
2.1.20 15:54

10 dnu je nic. Ja byla taky prekvapena, vsude doporucovali, ze si mam vzit do porodnice dvoje jednorazove sitovane kalhotky a jedno baleni poporodnich vlozek. Myslela jsem, ze s prichodem domu uz to skonci, ale ono ejhle, ted se svoji naivite smeju :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 20:40

Krvácela jsem skoro celé šestinedělí a jizva po porodu mě bolí ještě teď (22m po)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat