Očistky- znovu krvácím.

3143
2.7.09 14:16

Očistky- znovu krvácím.

Holky chtěla jsem se zeptat, jak u Vás probíhají očistky, jsem 11 den po porodu, celý týden jsem měla slabé, hnědé očistky. Včera jsem měla nějaké vyřizování, docela jsem se naběhala a od včerejška zase dost silně krvácím, dokonce cítím jak to někdy úplně teče, v noci je to relativně dobrý. Nemáte to taky někdo takhle? myslíte, že to může být tím běháním a únavou? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
2.7.09 14:25

Je to normální - hlavně měj na paměti, že šestinedělí je to od toho, aby máma odpočívala. Koneckonců máš v těle obrovské zranění po miminku, tak je třeba se šetřit. I když někdy to trochu nejde…

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2318
2.7.09 14:34

Taky jsem to tak pokaždý měla. Radím odpočívat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
2.7.09 14:37

Kacko, klid, je to normální, znám důvěrně :wink: U mně se to objevovalo hlavně přes den, když jsem vyrazila s dětma ven a už to jelo. Občas se mi to taky stávalo, když jsem vstávala v noci k dětem. Odpočívej a bude to dobré.M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.7.09 14:41

Holky díky. Docela mě to znepokojilo, už to bylo v pohodě, a najednou zas tolik krvácím. A když člověk ještě koukne na internet a počte si o zánětech dělohy, zbytcích placenty a blan v děloze, chytne docela depku. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
2.7.09 15:44

kacko: Já jsem dnes 12dní po porodu a včera večer zrovna teda při kojení jsem se tak rozkrvácela, až asi na 4× jsem cítila, jak to hrozně teče a vložka byla úplně skrz celá nasákla. Tak jsem se musela celá přestrojit…taky jsem se lekla, ale už je to zase v poho…zkrátka to asi nechce přehánět s únavou.. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
2.7.09 16:58

Ahoj,

nám v porodnici řákali,že když se rozkrvácíme znova,máme přijít na KO.Mě se to u mladší Terezky stalo.Rozkrvácela jsem se 3 dny po příchodu z porodnice.Jela jsem do nemocnice a nechaly si nás tam obě.Měla jsem v děloze hematom.Nakonec nás po týdnu propustili s tím,že hematom se sám oddělí po šestinedělí při sexu a při poloze zezadu :wink: Stalo se a byl už pokoj :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4035
2.7.09 16:58

ano, po námaze se může takovéto krvácení spustit po celých šest týdnů… taky jsem to měla a stačilo třeba jen běhání nebo začít cvičit břišní svaly, takže jsem se na břišáky vyprdla.. :lol:
NiKi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1752
2.7.09 17:41

po kojení v šestinedělí očistky zesilují, je to normální. Hlavně klid, a kdyby i v klidovém režimu krvácení sílilo, běž k doktorovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.7.09 20:19

Tak mi to nedalo a zajela jsem na pohotovost. Mám nějaké hematometra, dostala jsem injekci na odplavení krve, pochopila jsem to tak, že se tam krev hromadí a neodtéká, jak by měla.
Te.ss: to je to, co jsi měla ty? Do nemocnice se mi fakt nechce.
Zkusím založit diskusi, jestli mi k tomu někdo něco neřekne, doktorka mi jen řekla, že můžu teď více krvácet a bude mě bolet v podbřišku, což tedy nebolí. Tak doufám, že to bude o.k. Netvářila se moc nadšeně. :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1446
2.7.09 21:09

k.a.c.k.o,

asi ano.Po porodu bylo vše v normě,když jsem šla z porodnice,už jsem nekrvácela.Až na gyndě jak jsem psala zjistili ten hematom.Nechali mě tam na týden na pozorování,malou jsem měla o dvě poschodí výš na dětském a chodila jsem ji každé 2-3 hod kojit.Doma jsem měla 2-letou další dcerku.Hlídala babička,dalo se to zvládnout.Buď ale v klidu,třeba to máš opravdu jen z námahy.To by zjistili z UZ.Určitě to bude dobré.Hodně síly a hlavně krásné zdravé miminko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16488
2.7.09 21:30

Kacko, mela jsem to uplne stejne, dulezite je, ze nemas v deloze zadne zbytky placenty, tj. nemusis na revizi. Byla jsem nekolikrat v porodnici na injekci, preslo to pak samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.7.09 21:34

Jé Mroe díky, te.ss, tobě taky- já jsem hrozná panikářka. Hned si představuju katastrofální scénáře. Mroe, a ještě dotaz, dr. mi řekla, že poteče více krve a budou bolesti a nic. Tak nevím. Ty jsi měla bolesti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16488
2.7.09 21:43

Asi tak do ctvrt hodiny po te injekci (ergometrin) jsem vic krvacela a bolel me podbrisek jako pri zavinovani delohy. Dostala jsem behem tydne asi ctyri injekce, pak uz konstatovali, ze to odejde samo a skutecne to jsem postupne prestala krvacet uplne. Ty injekce jsou na stazeni delohy, jak se deloha stahne, vypudi cast te krve uvnitr, deloha by pak mela zustat vice stazena, postupne se deloha stahne na normalni velikost a krev odejde uplne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3143
2.7.09 21:48

Hm, tak mě nebolí nic a nějak extra nekrvácím, tak doufám, že to bude dobrý. Moc děkuju. :) :)Díky, že tu si. :) Fakt mi to pomohlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama