Očkování až v roce? Měli jste to tak někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emma9697
Kecalka 198 příspěvků 10.08.18 21:12
Očkování až v roce? Měli jste to tak někdo?

Ahoj, malý měl před třemi měsící zápal plic, stále ještě kašle i když nám rtg, potní test, reflux, orl no prostě vše vyšlo negativ. ještě nám chybí alergoologie, tak uvidíme, každopádně zápal měl ve třech měsících a ted má 6 měsíců, mudr stále tlačí do očkování, protože zatím nemá, ale já stále odmítám měla jste to tak nějaká, že jste třeba kvuli nemoci či strachu očkovala první vakcínu v roce nebo i později? Chci, aby mě dost času se opravdu z té nemocni vzpamatovat… :kytka: :mavam:

Reakce:

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1646 příspěvků 10.08.18 21:21

Určitě lze s podpisem odložit očko až na ten rok.. A pokud ještě kašle, nespěchala bych.. Ona se ti o to dítě starat nebude, když by se něco stalo, takže nesmíš být měkká :)

Patie
Ukecaná baba ;) 2462 příspěvků 3 inzeráty 10.08.18 21:37

Já vlastně posouvám tak nějak pořád, i když vím, že očkovat nebudu vůbec.. Takže je to jenom na tobě :)

Charlie18
Kecalka 264 příspěvků 10.08.18 21:48

Já nechala dceru naočkovat až v roce, žádné zdravotní problémy neměla, podepsala jsem doktorovi jen papír.

vjerunqa
Závislačka 3054 příspěvků 10.08.18 21:54

@Emma9697 Ahoj, klidně začni později, není kam spěchat ;)

vjerunqa
Závislačka 3054 příspěvků 10.08.18 21:56
@Patie píše:
Já vlastně posouvám tak nějak pořád, i když vím, že očkovat nebudu vůbec.. Takže je to jenom na tobě :)
:palec:

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 10.08.18 22:00

Ten kašel je po zápalu plic normální i několik měsíců. Zvlášť, pokud byl rozjetý. Má mamka po prodelanem zápalu plic osllive kaslala snad ještě rok pote.
Ale sama za sebe bych očkování také klidne odložila, malý teď musí být hodně oslabeny. Pokud není v nejake rizikove skupině, nevidím důvod, proc na to spechat.

Hadumi
Extra třída :D 13420 příspěvků 10.08.18 22:06

Očkovala jsem v 11m., v okolí mám mámy, které očkovaly i po roce. Ale všechny máme rozumné lékaře, kteří do ničeho netlačí. Důvody pro odklad byly vesměs stejné - nechtěly jsme očkovat malinké děti.

Taciras
Extra třída :D 10976 příspěvků 10.08.18 22:09

Hexu jsem dávala jsem jen lehce později - první dávku v pěti měsících. Sice jsem hodně pro očkování, děckám nechávám i nepovinná, ale zase si myslím, že je zbytečné nacpat to do těch miminek moc brzo. Přizpůsobili jsme tomu ale režim, takže žádná nákupní centra s miminkem. Ven jsme chodili, ale fakt ven, ne do obchodů, na poštu a podobně. Více mezi lidi jsem je brala až očkované. Na tvém místě bych tomu třeba ještě 2 měsíce dala (zvlášť pokud kašle, ale myslím, že dva měsíce budou bohatě stačit na dokašlání), ale víc už asi ne, pokud bude v pořádku. A po tu dobu bych nelezla do zmíněných nákupních center, babičky samozřejmě ať klidně přijedou.

Kosopemi
Kecalka 179 příspěvků 17 inzerátů 10.08.18 22:14

První dostala hexu v roce, druha v 10-ti mesicich. Jsem pro ockovani (to povinne), ale do miminek to davat nechci. Dokonce jsem u lekare nepodepisovala ani zadny papir.

BaaraD
Stálice 83 příspěvků 10.08.18 22:52

Jsem zrovna ockovaci typ. Jenze ze zdravotnich duvodu porad odkladame. Snad se ted v 14m dockame prvni hexy. Nase dr na to nespecha.

zudina
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 10.08.18 23:00

Nechodit do obchodu kvuli tomu ze dite nema ockovani? Z tech nemoci co jsou v povinnem muze chytit leda cerny kasel. Ja planuju odsouvat tak dlouho az se zmeni vyhlaska.

Pidulka1991
Závislačka 2828 příspěvků 10.08.18 23:01

Prvni hexa v osmi mesich na povoleni neurologa. Dcerka je nedonosena, zapal plic mela ve 3.5 mesici . Prvni hexa dobra, bez reakce, ale ty dalsi staly za prd a s dalsi byla horsi a horsi reakce. I kdyz jsem proockovani, tak jedine naprosto zdravemu diteti. Jinak clovek furt lita po doktorech a resi situace na ktere mu neni nikdo schpny odpovedet, ci priznat, ze je to z toho :zed: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Za 50 až 100 let se podle vědců začne válčit o vodu! Kde dojde ke konfliktům?

Globální oteplování nebezpečně pokračuje, v Česku jsme to ostatně během léta... číst dále >

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >