Očkování covid-19 v těhotenství

• Fotoalbum (4)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
876
26.10.21 22:39
@cartera píše:
nemáš tam chybu, nemělo to být 130let náhodou?? Bude to vypadat ještě líp.. těch 30let je takové slabé.. přidej tam tu 1, ať to má pořádný grády.Jinak je to experimentální podmíněne schválená vakcína. Tudíž nebyly dokončeny klinické zkoušky.. ty stále ještě probíhají a jejich plánované ukončení je až v roce 2023.
Očkovat se tímto a ještě k tomu býti těhotná je hazard nejen se svým zdravím, ale i se zdravím a životem dosud nenarozeného miminka.
Na druhou stranu, když existují matky co v těhotenství fetují, chlastají a kouří a normálně porodí dítě.. tak ta experimentální vakcína na hrozný smrtelný virus (který ohrožuje hlavně obézní, staré a nemocné) asi nebude horší. Kaskadéři to mohou vyzkoušet.. budete s nenarozným mimčem takoví pokusní laboratorní králíci. Kdy se to jednomu poštěstí? A zadarmo, no neber to. :palec:

Je to sice jen Wikipedie, ale myslím, že odstavec historie stačí: https://cs.wikipedia.org/…vakc%C3%ADna a jednička by tedy měla byt místo té nuly 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6622
27.10.21 00:09
@Anonymní píše:
Moc Vám děkuji za Váš názor. Já osobně jsem zatím proti tomu, jak píšete je to narychlo vytvořena vakcína a určitě kvůli miminku se mi do toho nechce, mám strach. Jenže gynekoložka mi očkování doporučuje a obvodní lékař ne, z důvodu jak všichni tady zmiňujeme a též vzhledem k mému zdravotnímu stavu- špatně uzavíratelná chlopeň na srdci.. Jenže papír mi nikdo nenapsal i na mě vyžádání, že očkování není pro mě vhodné. Tudíž si budu muset testy platit, pokud někam budu chtít :( vůbec teda nevím, jak to dělat, když budu potřebovat někam jít, platit si za testy nechci…

ne, není to narychlo vytvořena vakcína, naopak, vyvíjí se již desítky let

těhotné se očkovat můžou, neočkuje se na začátku těhotenství ale později, tak po tom 14 - 15 týdnu již lze bez obav

lepší je dát si větší rozestup mezi první a druhou dávkou

to co píšete s tím srdcem není naprosto důvod pro papír " nelze očkovat"

jestli některý lékař usoudí, že se očkovat skutečně nemůžete, má vám i o tomto vystavit písemné potvrzení, samozřejmě

něco jiného je jen tak plácat do větru a něco jiného je mít názor, stát si za ním a podepsat si jej i s razítkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 06:10

Byla jsem v nemocnici a zeptala se přímo tam, kde očkují. Arogance na prvním místě. Jediné co mi řekli, že si mám přečíst formulář a v případě zájmu vyplnit. V tom formuláři je, že očkování je dobrovolné a za případné následky nesu odpovědnost já, a pokud mám nějaké onemocnění, je to na mou odpovědnost, v případě jakékoliv reakce. To samé v těhotenství: pokud jste těhotná, jste odpovědná za případné následky, které se mohou dostavit jak u vás, tak u vašeho dítěte.
U nás se očkuje Pfizer, Moderna, Astra Zeneca.
A je zajímavé, že druhou a třetí dávku nemusím mít tu samou.

• Citovat
  • Nahlásit
1474
27.10.21 07:20

Ač pro očkováni jsem, tak na tvém místě bych pockala a v těhotenství bych se nenechala očkovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
27.10.21 07:32
@Anonymní píše:
Byla jsem v nemocnici a zeptala se přímo tam, kde očkují. Arogance na prvním místě. Jediné co mi řekli, že si mám přečíst formulář a v případě zájmu vyplnit. V tom formuláři je, že očkování je dobrovolné a za případné následky nesu odpovědnost já, a pokud mám nějaké onemocnění, je to na mou odpovědnost, v případě jakékoliv reakce. To samé v těhotenství: pokud jste těhotná, jste odpovědná za případné následky, které se mohou dostavit jak u vás, tak u vašeho dítěte.
U nás se očkuje Pfizer, Moderna, Astra Zeneca.
A je zajímavé, že druhou a třetí dávku nemusím mít tu samou.

Nevím, kde ta nemocnice je, ale ve FN Brno jsem vyplnila akorát papír s asi 10 otázkama stylu: cítíte se zdráva? Berete nějaké léky? Trpíte nějakým chronickým onemocněním? Jste těhotná? Nic o vlastní odpovědnosti jsem nepodepisovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.10.21 11:41

Žasnu

Myslela jsem si, že to není možné, aby těhotné šly dobrovolně na tuto injekci. To je šílenost jak jsou lidé, potažmo těhotné ženy v dnešní době zmanipulovani. Absolutně odpojení od přírody, nedůveřují vlastnímu tělu ani svému miminku a spoléhají na chemické sajrajty. Žádné očkování nevedlo k vymycení nemoci, prostudujte si odborné články, knihy, studie. Vy co jste těhotné, nastudujte si knihy o očkování např. od prof. RNDr. Anny Strunecké, nachystejte se zavčas na očkovací maraton a neuprosny přístup lékařů pediatru po porodu Vašeho miminka. Nenechte jim zničit jejich imunitní systém a vybírejte si mezi vakcínámi, pokud už se miminko bude očkovat. Je to důležitá problematika a nevěnuje se jí pozornost, ačkoliv páchá na zdraví děti strašné zlo a vytváří farmamafii nekonečný zlatý důl, nekonečnou řadu věčně nemocných malých či větších pacientů. Jsem farmaceut a vím jak to v této oblasti chodí. Prosím nedůvěřujte bezmezně svým lékařům a prověřujte si informace🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
625
27.10.21 22:10
@Ivusska777 píše:
Je to sice jen Wikipedie, ale myslím, že odstavec historie stačí: https://cs.wikipedia.org/…vakc%C3%ADna a jednička by tedy měla byt místo té nuly 🙂

mně jako poměrně inteligentnímu člověku nestačí jeden odstavec nebo masírka z tv. Jsem schopná si informace dohledávat a i si je celkem vyhodnonit.
Takže tato EXPERIMENTÁLNÍ vakcína není řádně schválená, a proto ten kdo si ji nechá aplikovat nese plné následky sám. A že její výzkum už nějaký čas probíhá je poměrně známé, stejně jako to, že nejspíš ze závažných důvodů nebyla nikdy schálená, a bohužel pro farma průmysl výzkum stál ohromné peníze. Schválili ji pouze podmíněne a to na základě objednávky této vylhané pandemie.
jakýkoli soudný člověk, kterému záleží na svém zdraví a svém životě, si tohle experimentální svinstvo píchnout nenechá.. ani když mu vlády spousty zemí vyhrožují a omezují jeho osobní práva a svobody. Tím spíš vnímá, že toto nátlakové manipulativní protiprávní a protiústavní jednání, běžnému člověku nenapojenému na farmabuzynes nic dobrého nepřinese.
A těch lidí, u kterých se projevují závažné nežádoucí účinky, mezi které patří oficielní čísla desetitisíců mrtvých po vakcinaci, je všude víc a víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51570
27.10.21 22:26
@cartera píše:
mně jako poměrně inteligentnímu člověku nestačí jeden odstavec nebo masírka z tv. Jsem schopná si informace dohledávat a i si je celkem vyhodnonit.
Takže tato EXPERIMENTÁLNÍ vakcína není řádně schválená, a proto ten kdo si ji nechá aplikovat nese plné následky sám. A že její výzkum už nějaký čas probíhá je poměrně známé, stejně jako to, že nejspíš ze závažných důvodů nebyla nikdy schálená, a bohužel pro farma průmysl výzkum stál ohromné peníze. Schválili ji pouze podmíněne a to na základě objednávky této vylhané pandemie.
jakýkoli soudný člověk, kterému záleží na svém zdraví a svém životě, si tohle experimentální svinstvo píchnout nenechá.. ani když mu vlády spousty zemí vyhrožují a omezují jeho osobní práva a svobody. Tím spíš vnímá, že toto nátlakové manipulativní protiprávní a protiústavní jednání, běžnému člověku nenapojenému na farmabuzynes nic dobrého nepřinese.
A těch lidí, u kterých se projevují závažné nežádoucí účinky, mezi které patří oficielní čísla desetitisíců mrtvých po vakcinaci, je všude víc a víc.

kde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6622
27.10.21 22:47
@Anonymní píše:
Byla jsem v nemocnici a zeptala se přímo tam, kde očkují. Arogance na prvním místě. Jediné co mi řekli, že si mám přečíst formulář a v případě zájmu vyplnit. V tom formuláři je, že očkování je dobrovolné a za případné následky nesu odpovědnost já, a pokud mám nějaké onemocnění, je to na mou odpovědnost,

zcela jistě to v tom formuláři není, lžete, ale jasně, anonymně, to se to lže — jedna radost

:)

jesus, a ještě tak průhledné lži…pane jo…level školka, třída berušky

:potlesk:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6622
27.10.21 22:48
@matkabagristy píše:
kde?

v psychicky nemocné hlavě :lol: :lol:

no jo no

to je furt dokola

:nevim:

proč jen desetitisíce, vražme tam rovnou statisíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6622
27.10.21 22:51
@Ivusska777 píše:
Nevím, kde ta nemocnice je, ale ve FN Brno jsem vyplnila akorát papír s asi 10 otázkama stylu: cítíte se zdráva? Berete nějaké léky? Trpíte nějakým chronickým onemocněním? Jste těhotná? Nic o vlastní odpovědnosti jsem nepodepisovala.

samozřejmě že ne
ta nemocnice není nikde, je vymyšlená

ony si to vymýšlejí, furt dokola a dokolečka, jsou totiž tupé

jsou tupé a tak jim nedojde, že zde je jak mnoho lidí, co ty papíry podepisovalo a četlo, a tu a tam i nějaký, co přímo očkuje a ehm jaxi zná ty papíry zpaměti a zase zpátky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51570
28.10.21 06:59

Dotaznik pred ockovanim na covid je bezne dostupny na internetu, Takze lzizde uvedene jsou bud zamerne, nebo jen tupe opakovani blbin z retezaku, otevrisvoumysl apod.
Treba
https://koronavirus.mzcr.cz/…kovaneho.pdf

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 12:58
@matkabagristy píše:
Dotaznik pred ockovanim na covid je bezne dostupny na internetu, Takze lzizde uvedene jsou bud zamerne, nebo jen tupe opakovani blbin z retezaku, otevrisvoumysl apod.
Treba
https://koronavirus.mzcr.cz/…kovaneho.pdf

Tento dotazník u nás není.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 13:02

My máme tyto dotazníky a poté ještě dostáváme těsně před ockovanim, jak jsem psala s info. pro těhotné.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.21 13:44
  • Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat