Očkováni covid a alkohol

Anonymní
15.8.21 09:28

Očkováni covid a alkohol

Cauky, ve čtvrtek jsem byla na první dávku očkováni proti covidu (pfizer) ale hned v pátek jsme měli oslavu a ja si teda dala o dost víc, než jsem měla v plánu. V sobotu jsem nějak bojovala s kocovinou a od noci do teď mám asi šíleně úzkostné stavy a nespavost. Sem tam zimnici, pocit špatného dýchání a oblastním bolest jakoby u srdce, sucho v hrdle. Vím, ze ti byla blbost ale myslíte, ze je to opravdu jen úzkost nebo bych měla někam ficet. Chci jen říct ještě. Ze jsem skoro vůbec nespala. Jelikož mi to proste i přes absolutní únavu nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27058
15.8.21 09:32

Ty jsi ta samá co si myslíš, že máš infarkt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.8.21 09:33

@pikola co? Nechápu

• Citovat
  • Nahlásit
1927
15.8.21 09:37

Nemáš chlastat po očkování, to by jsi měla vědět, že to jaksi nejde dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27058
15.8.21 09:37
@Anonymní píše:
@pikola co? Nechápu

https://www.emimino.cz/…urol-437163/
No já že to máte úplně stejný úplně náhodou :roll: ahojky čauky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50036
15.8.21 09:40

Ty fole, uz ji ozralecka kocovina se svadi na ockovani :roll: To prihod na fejs, budes hvezda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
15.8.21 09:41
@matkabagristy píše:
Ty fole, uz ji ozralecka kocovina se svadi na ockovani :roll: To prihod na fejs, budes hvezda.

proč jste necitovali? Teď budu celý den mrzutá, že mi zase něco uteklo. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1927
15.8.21 09:45
@vokishka píše:
proč jste necitovali? Teď budu celý den mrzutá, že mi zase něco uteklo. :mrgreen:

Nic ti neuteklo, byla ve čtvrtek na očkování a v pátek chlastala.Holt má kocovinu a nežádoucí účinky z očkování. Ptá se jestli nemá utíkat k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
15.8.21 09:47

Aha, ted vidim, ze objednat se na ocko na patek pred festakem nebyl uplne nejlepsi napad. Co te nezabije, to te posili 😄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50036
15.8.21 09:51

U nas se razi, ze spravna stamprla ucinnost posiluje 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27058
15.8.21 09:53
@Anonymní píše:
Cauky, ve čtvrtek jsem byla na první dávku očkováni proti covidu (pfizer) ale hned v pátek jsme měli oslavu a ja si teda dala o dost víc, než jsem měla v plánu. V sobotu jsem nějak bojovala s kocovinou a od noci do teď mám asi šíleně úzkostné stavy a nespavost. Sem tam zimnici, pocit špatného dýchání a oblastním bolest jakoby u srdce, sucho v hrdle. Vím, ze ti byla blbost ale myslíte, ze je to opravdu jen úzkost nebo bych měla někam ficet. Chci jen říct ještě. Ze jsem skoro vůbec nespala. Jelikož mi to proste i přes absolutní únavu nejde.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
15.8.21 09:58

Tyjo tohle už je po druhé co vidím, že zakladatel/ka smazal/a úvodní příspěvek a po chvilce je zpět v plném znění a není tam ani takové to „Upraveno v…“.

Jak tohle funguje? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27058
15.8.21 10:00
@Parninas píše:
Tyjo tohle už je po druhé co vidím, že zakladatel/ka smazal/a úvodní příspěvek a po chvilce je zpět v plném znění a není tam ani takové to „Upraveno v…“.Jak tohle funguje? :think:

Já to smazané neviděla :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
15.8.21 10:04
@pikola píše:

Jj, bylo tam nějaké „dkdk“ místo toho (i v té druhé diskuzi, co jsi postovala). Vždyť @vokishka i psala, že je škoda, že to nikdo neocitoval.
@admin jak tohle funguje? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32490
15.8.21 10:07
@pikola píše:

to je zajímavý, já tam viděla pár teček

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit