Očkování covid a protilátky po covidu

2
17.9.21 13:50

očkování covid a protilátky po covidu

Je tu někdo kdo se nechal očkovat a měl protilátky po prodělaném covidu kolem 1000 AU/ml?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25165
17.9.21 14:02

@Sambinka pokud máš protilátky, tak se očkovat nenechavej, budeš mít horší reakci na to očkování. Ty už v sobě ty protilátky, který do sebe máš dostat očkováním, máš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22886
17.9.21 14:04

Měla jsem vysoký protilátky a očkovat jsem se nechala. Reakce prakticky žádná. Podle posledních výzkumů je očkování po prodělání covidu nejlepší ochrana a zajišťuje nejsilnější imunitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
17.9.21 15:12

@Sambinka Moje kamarádka měla hodně protilátek a nechala se očkovat protože to po ní v práci požadovali. Bylo jí víc jak 14 dní hodně blbě, pořád se klepala a byla hodně unavená a houpalo se to s ní. Tak zašla k doktorce a ta jí řekla ať si nechá udělat protilátky a výsledek byl 16 000 AU/ml. A důrazně jí nedoporučovala další očkování! A to jsme měli Covid stejně minulý rok v prosinci. Mám taky hodně protilátek a nechci se zatím nechat očkovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5481
17.9.21 18:44

Švagrová měla měsíc po 2 dávce 260 AU/ml je v nějaké studii ty s 1000 bys měla být v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5481
17.9.21 18:54

@Simonkaa01 může se zeptat jaký jste měla průběh covidu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
409
17.9.21 19:48

@Náměsíčná Řekla bych tak střední, naštěstí bez horeček, občas zvýšená teplota a chvílema se mi hůř dýchalo a měla sem celkem dost nízkej tlak. Takže když jsem šla něco uvařit tak jsem u toho musela mít židli jinak bych sebou sekla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat