Očkování covid změna termínu

Anonymní
2.6.21 11:51

Očkování covid změna termínu

Omlouvám se za anonym. Máte někdo zkušenost s posunutím termínu očkování covid? Mi to samozřejmě potkalao s termínem dovolené s dětmi a to už nejde posunout. Z jakých důvodů se dá teny termín změnit?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69417
2.6.21 11:53
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym. Máte někdo zkušenost s posunutím termínu očkování covid? Mi to samozřejmě potkalao s termínem dovolené s dětmi a to už nejde posunout. Z jakých důvodů se dá teny termín změnit?

Asi jak kde. mám zkušenost, že naprosto bez problémů prakticky bez udání důvodů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.6.21 12:00

Měla jsem jít na očko v pondělí. V sobotu jsem lehla. Takže jsem v neděli zrušila rezervaci přes odkaz, který mi před tím poslali na email jako potvrzení termínu. Žádný důvod to nechtělo. Pak mi přišla SMS, že je tedy můj termín zrušený a že mám vyčkat na další SMS k zarezervování nového termínu. Zatím mi nic nepřišlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24354
2.6.21 12:03

Mluvila jsem o tom s koordinátorem v daném očk. centru.
Přes net se dá termín zrušit (odkaz je v mailu s potvrzením termínu). Pak to funguje tak, že ve chvíli, kdy se spustí další várka sms s pinem2, tak přijde i tobě nový a můžeš se zaregistrovat znovu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1412
2.6.21 12:05

Já jsem měla jít na očkování včera. V neděli mi pípla SMS, že se omlouvají a přesouvají mi termín na 9.6. a druhá dávka na 21.7. Taky se mi to kreje s dovolenou…Zaregistrovala jsem si termín očkování tak, aby se mi to nekrylo s dovolenou :nevim: půjdu na tu první dávku a slušně je poprosím o změnu termínu. Není to moje vina snažila jsem to přizpůsobit očkování. Snad to pochopí. Máme dvě děti a ty se na tu dovču fakt těší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6003
2.6.21 12:18

Měla jsem druhý termín v době dovolené. V očkovacím centru mi sice řekli, že mám přijít na první dávku a pak se domluvit. Jenž já bych potřebovala buď posunout o 14 dní dopředu nebo o týden dozadu. Dozadu jsem věděla, že už by to byl problém - druhý termín byl 42. den (nebo tak nějak) po první dávce. Pak začala masáž v médiích, že nelze termíny posunovat.
Nakonec jsem termín zrušila úplně a na druhý pokus mi vyšlo, že druhá dávka bude až po návratu z dovolené. Za což jsem docela ráda. Sice mě PCR testy asi neminou, ale lepší než jet na dovolenou s příznaky po očkování. Zrovna kolegyně říkala, že její známá má oteklé uzliny, zimnici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76
2.6.21 12:27

Pokud jde o druhý termín očkování, tak na internetu je uvedeno, že lze zrušit a posunout jen z vážných důvodů…např. nemoc. Já posunutí řeším kvůli nezbytné přítomnosti v práci, volala jsem na linku 1221 a tam mi bylo řečeno, že záleží na očkovacím centru- v O2 areně Praha je změna možná, posunout lze ale jen v rozmezí 4 dny před termínem (potom to nejde).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1845
2.6.21 12:28

Já jsem normálně zavolala do ockovaciho centra, poprosila je o posunutí termínu o 3 dny. Sice měli řeči, že se to nesmí, ale udělali to.
Jako důvod jsem uvedla služební cestu a nečekaně rozvolnovani. V době, kdy jsem se registrovala jsem nemohla počítat s tím, že mě pošlou na služební cestu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1412
2.6.21 12:31
@lenka_ píše:
Já jsem normálně zavolala do ockovaciho centra, poprosila je o posunutí termínu o 3 dny. Sice měli řeči, že se to nesmí, ale udělali to.
Jako důvod jsem uvedla služební cestu a nečekaně rozvolnovani. V době, kdy jsem se registrovala jsem nemohla počítat s tím, že mě pošlou na služební cestu

Já se tam nemůžu dovolat. Chci se domluvit co a jak…nikdo to tam nebere a nebo je to nedostupný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.6.21 16:10

Tak jsem tam taky zkoušela volat a pan lékař mi řekl že to prostě nejde že by to chtěl každý. Takže asi si zkusím prostě zrušit ten termín až mi přijde na druhé očkování a uvidím co bude. Samozřejmě mám v rezervě i to že půjdu na nemocenskou ale vezmu si dovolenou. Prostě v době toho očkování nebudu v ČR.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat