Očkování hexou a bexsero naráz - zkušenosti

157
22.9.20 12:16

Očkování hexou a bexsero naráz - zkušenosti

Ahoj, najde se tu někdo, kdo nechal očkovat hexou a bexsero naráz? A jak to miminko zvladalo? Synovi jsou 2 měsíce a 5 dní a zajímají mě zkušenosti :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
542
22.9.20 12:21

Nedělala bych to. Nech alespoň měsíc odstup. Je to hrozná nálož. Pokud ti to bude doktorka vymlouvat, tak věz, že ty jsi matka a ty rozhoduješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
22.9.20 12:22

? to je pokus vyprovokovat divokou diskusi plnou urážek? toto přece nemůže nikoho soudnýho ani napadnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
22.9.20 12:25

Přesně, jak říká @debra.morgan tohle snad nemůže nikoho se zdravým rozumem napadnout :nevim: @Monis94 a o co ti jde, chceš to tak udělat? Důvod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
862
22.9.20 12:29

Takové malé miminecko a tohle mu udělat? Chudák :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9910
22.9.20 12:30

Ani náhodou, ona i Hexa v necelých třech měsících je obrovská zátěž natož dvě vakcíny naráz 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
22.9.20 12:32

Nedala bych. Očkovala jsem najednou hexu a prevenar - to bylo v pohode. Meningokoka bych dala samostatne, to ockovani samo o sobe je bolestive a bolestive je i misto vpichu. A opravdu velmi casto (ze zkusenosti u vsech deti, ktere znam a davali Bexsero, tak vsichni) je po tomhle ockovani horecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13735
22.9.20 12:32

@Monis94 co ti to dítě provedlo, že mu chceš udělat tohle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
230
22.9.20 12:33

2 měsíce je šííílneně málo. Být tebou, odložím všechny očkování minimálně do půl roka dítěte a mezitím si o každém tom očkování zjistím podrobné info. Nebuď blázen, tohle je šílený mix vakcín. Nikdy dvě zaráz, nikdy!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
157
22.9.20 12:37

Tak já nejsem doktor a tak nevím. Když mi to doktorka navrhla, tak asi ví, co dělá. Jen mě zajímal názor ostatních. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
22.9.20 12:38

@debra.morgan @Diana69 Ale tak… Zakladatelka je zřejmě ještě nezkušená maminka, která dá na doporučení doktorky. Staré struktury takhle očkují stále a nejradši by do dítěte píchly tři vakcíny najednou. Já jsem očkování měla někde, začala jsem se zajímat těsně před prvním očkováním první dcery. Byla jsem tenkrát z toho totálně rozhozená. Doktor mi taky nutil dvě vakcíny najednou a tvářil se tak, že pokud odmítnu (ta druhá byla nepovinná), jsem případ pro sociálku.

Zakladatelko, zkus si najít pár informací. Očkování tebe a tvé dítě bude provázet hodně dlouho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16809
22.9.20 12:40
@Monis94 píše:
Tak já nejsem doktor a tak nevím. Když mi to doktorka navrhla, tak asi ví, co dělá. Jen mě zajímal názor ostatních. :nevim:

Doktorka navrhla, protože prachy za dvě vakcíny a dvě aplikace. Jinak tohle by položilo i dospělého. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
22.9.20 12:42

Mě přijde šílený i očkování 2 měsíčního mimina, natož 2 vakcínami. očkuj si jak chceš a co chceš, ale proboha, aspon měsíc rozestup mezi vakcínami. Já očkování odložila, začla jsem až v roce syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14011
22.9.20 12:43

@anahry sorry, mě to na první přečtení přišlo jako cílená trollí provokace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
22.9.20 12:45
@Monis94 píše:
Tak já nejsem doktor a tak nevím. Když mi to doktorka navrhla, tak asi ví, co dělá. Jen mě zajímal názor ostatních. :nevim:

Pokud ti doktorka navrhla očkování několika vakcín dohromady, ke všemu u DVOUMĚSÍČNÍHO dítěte (!) tak si v zájmu svého miminka vezmi kartu a odejdi jinam :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama