Očkování kojenců proti TBC skončí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 06.07.10 21:48
Očkování kojenců proti TBC skončí
Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 06.07.10 22:03

pisi ze je to v navrhu.

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.07.10 22:06

Tak nejak mam pocit, ze se tu objevi spousta zastancu tbc ockovani. :roll:

Ale ja jsem moc rada, aspon uz u dalsich deti nebudu kriminalnim zivlem, kdyz jim tbc pichnout nenecham :dance:

farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 06.07.10 22:06

8-) „Ve chvíli, kdy budou vypořádány připomínky, není důvod vydání vyhlášky zdržovat,“ potvrdil mluvčí ministryně zdravotnictví Dany Juráskové Vlastimil Sršeň. „Pokud nebudou žádné zásadní připomínky, mohla by vyhláška vyjít už příští týden,“odhaduje.
:wink:

farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 06.07.10 22:09
čičinka píše:
Tak nejak mam pocit, ze se tu objevi spousta zastancu tbc ockovani. :roll:Ale ja jsem moc rada, aspon uz u dalsich deti nebudu kriminalnim zivlem, kdyz jim tbc pichnout nenecham :dance:

To je fuk,kdo se tady vyjádří -pro mně je podstatné ,že aspon v něčem už uznáváme jako země nové a lepší názory, založené na mnohaletých zjištováních…

Pro mně je to JEDNOZNAČNĚ SKVĚLÁ VLAŠTOVKA 8-)

alvapinka
Kelišová 5542 příspěvků 06.07.10 22:11

žiju v Lucembursku a když jsem se ptala, kdy teda bude to očkování proti TBC, tak se na mě dívali jak na vola… už se to tu hooodně let nedělá.
snad to projde i u vás :-)

farska
Vesmírná mluvilka 30262 příspěvků 06.07.10 22:12
alvapinka píše: žiju v Lucembursku a když jsem se ptala, kdy teda bude to očkování proti TBC, tak se na mě dívali jak na vola… už se to tu hooodně let nedělá.
snad to projde i u vás :-)
:potlesk: :potlesk: :potlesk: :palec:
milhaus
Kelišová 5907 příspěvků 06.07.10 22:13

Taky tleskám,snad to výjde. :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Agatha
Závislačka 4271 příspěvků 06.07.10 22:16

Je to super, doufám, že to klapne a očkování proti TBC se zruší! :potlesk: Vím už delší dobu, že se o tom jedná, tak konečně to bude mít nějaký výsledek.

princeznaL
Kelišová 5239 příspěvků 06.07.10 22:20

A proč máte takovou radost? :think:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.07.10 22:21

Me by jen zajimalo, jak to bude s detmi, ktere se narodili driv, nez to vejde v platnost?
Jde o tu mou „kriminalitu“ :mrgreen: Kdyz se to zrusi, nebudu muset uz nechat ockovat dite nebo pro me plati, ze jsem do 6 tydnu nenaockovala tudiz jsem postihnutelna, i kdyz uz vyhlaska neplati? Se ptam jak pablb :oops:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.07.10 22:24
princeznaL píše:
A proč máte takovou radost? :think:

Protoze nas zakon nutil k ockovani, o jehoz vhodnosti v novorozeneckem veku se da uspesne pochybovat. Je to ziva vakcina, ma bourlive reakce, ktere casto o cele mesice zdrzuji naockovani jinymi vakcinami. Ziva vakcina muze take zpusobit velke komplikace tem, kteri maji poruchu imunity, ta je do 6m velmi spatne dignostikovatelna. Mluvi se i o vyskytu atopickeho exemu jako jednom z moznych nasledku

princeznaL
Kelišová 5239 příspěvků 06.07.10 22:28

No my neměli teda žádnou reakci, neudělal se nám ani stroupek a po vpichu ani památka. Takže nás to čeká nejspíš znovu. :-)

IMI
Závislačka 2766 příspěvků 06.07.10 22:39

Me by zajimalo, jestli si ockovani budu muset zaplatit, kdyz ho budu chtit. Ne teda v porodnici, mladsi ockovanej neni, ale v budoucnu bych ho chtela nechat. :think:

čičinka
Echt Kelišová 8297 příspěvků 06.07.10 22:52
princeznaL píše:
No my neměli teda žádnou reakci, neudělal se nám ani stroupek a po vpichu ani památka. Takže nás to čeká nejspíš znovu. :-)

Pokud vejde vyhlaska v platnost v predpovidane dobe, tak pouze, pokud si to budete prat, stane se z toho zrejme nepovinna vakcina, stejne jako treba pneumokok. A samozrejme i hrazena (pokud vim, tak to preockovani ve 2 letech, ktere se dela detem bez reakce, si snad stejne rodice musi uhradit)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >