Očkováni na covid a posleze zjištění těhotenství

162
6.4.21 11:30

Očkováni na covid a posleze zjištění těhotenství

Ahojky je tu nějaká mamina která zjistila po ockovani na covid ze je těhotná? Byla jsem ockovana druhou vakcinou 18.2… 21.2. Jsem měla ovulaci a při ní se zadarilo. Momentálně jsem v 9tt na kontrole v 7tt bylo vše Ok srdíčko už tepalo ale stejne mám pořad strach a hloda to ve mě aby bylo vše Ok, abych o mimi nepřišla atd. Je tu někdo kdo zažil něco podobného? Jak těhotenství snasite je zatím vše Ok?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
6.4.21 12:22

Kamarádka je doktorka, stihla očkování a teď čeká miminko. Termín má v září.

• Citovat
  • Nahlásit
1103
6.4.21 18:55

Ahoj já byla očkovana po druhé asi 2den cyklu a hned v tom cyklu se zdařilo. No a byla jsem na první dávce hledá po měsíci po prodělani covidu.
Teď jsem v 10tt a vše zatím úplně v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
6.4.21 18:58

@Luciekrr jsi ve skupině POROD 11/2021? (V té menší) Kdyžtak napiš tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
162
6.4.21 19:00

@Mariana.cz děkuji to jsem rada. Mám z toho úplně takový nepříjemný pocit pořad a bojím se… a na kontrolu jdu až na konci měsíci takže dlouhá doba. No jinak v te malé skupině nebim myslím ze tam se nenajde nikdo kdo by měl ockovani moc lidi ho zatím nemá proto jsem to napsala jsko hlavní příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1103
6.4.21 19:52

@Luciekrr já tam jsem a nechce se mi to tu veřejně rozebírat proto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1665
7.4.21 08:39

Podle všeho to vypadá, že očkování plod neohrožuje a naopak k němu očkovaná matka posílá víc protilátek i než ta, co covid prodělala.

Ve světě už jsou naočkované desítky tisíc těhotných - a pro Izrael je to teď dokonce jedna z klíčových skupin k naočkování. Asi tedy není, čeho se bát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat