Očkování na covid, kdo už má za sebou a jaký máte průběh ?

29569
7.2.21 18:12

Očkování na covid , kdo už má za sebou , jaký máte průběh ?

Tak se to v rámci mého zaměstnání nevyhlo ani mě. Ovšem, pozoruji, že ti, co před námi byli očkovaní vakcínou od fy Pfizer, neměli takové reakce, jako my, co jsme byli očkovaní Modernou. V podstatě všichni po očkování nějaká menší, či větší reakce. Já měla něco, jako chřipku bez teplot 1 den. Trochu mám obavy z druhé dávky, to asi s takovou doma lehnem. Jak jste prožili očkování, event. jaké reakce jste měli?

Příspěvek upraven 07.02.21 v 18:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7399
7.2.21 18:17

Nás je v práci osm a všichni jsme měli po Pfizeru bolest ruky druhý den. Jedna kolegyně měla ještě v den očkování zimnici.
Ve čtvrtek jdem na druhou dávku a taky jsem zvědavá, co bude, prej je ta druhá dávka horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57
7.2.21 18:18

Kamarádka po první dávce menší únava, po deuhé dávce horečky a dva dny proležela s velkou svalovou unavou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
7.2.21 18:34

Děda první dávka Pfizer, vpich ho nebolel, teplotu neměl, jen druhý den po očkování po obědě se cítil unavený, šel si lehnout, prospal celé odpoledne a večer už dobrý a dál nic, to byla veškerá reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 18:53

Sestru po první bolela ruka, po druhé dávce prý myslela že umře, zimnice bolest celého těla prej se cítila že má tak 5minut než umre

• Citovat
  • Nahlásit
49194
7.2.21 19:02
@Anonymní píše:
Sestru po první bolela ruka, po druhé dávce prý myslela že umře, zimnice bolest celého těla prej se cítila že má tak 5minut než umre

No dik. Na druhou mam jit v utery rano a jeste v ten den slouzim :?
Po prvni me bolela ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49194
7.2.21 19:03
@Anonymní píše:
Sestru po první bolela ruka, po druhé dávce prý myslela že umře, zimnice bolest celého těla prej se cítila že má tak 5minut než umre

No dik. Na druhou mam jit v utery rano a jeste v ten den slouzim :?
Po prvni me bolela ruka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 19:04

Mam obe davky aplikovane. Ani na jednu zadna reakce. Z naseho oddeleni pet uplne v pohode, sesta po druhe davce dva dny horecku.

• Citovat
  • Nahlásit
1124
7.2.21 19:07

V pátek jsem měla 2. dávku Pfizer. Bolest ruky tak 2-3 dny, ale po té druhé dávce jsem únavou včera k večeru úplně odpadla, dnes lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10512
7.2.21 19:09
@PetraJ píše:
Nás je v práci osm a všichni jsme měli po Pfizeru bolest ruky druhý den. Jedna kolegyně měla ještě v den očkování zimnici.
Ve čtvrtek jdem na druhou dávku a taky jsem zvědavá, co bude, prej je ta druhá dávka horší.

Taky jsem od kamarádek zdravotnic slyšela, že reakce na druhou dávku byla o dost horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
7.2.21 19:16

Povedlo se mi pro sebe horko těžko schrastit první dávku – to bylo něco, to sehnat

po očkování druhý den pobolívalo rameno, jen místo vpichu, při pohybu. Mírně.
Jinak nic, další den již to bylo OK.

Manžel už má obě dávky, taky Pfizer.

po první dávce přesně po 24 hodinách se cítil unavený, takový nával únavy, za půl dne jej to přešlo. Po druhé dávce nic.

sestřičkám jsme to taky nějak sehnali, jedna nic, další po první dávce přesně stejnou bolest ramene jako já, po jednom dnu to odeznělo

další sestřička nic, další cca 2 dny po unavenější, jinak nic dalšího

taky měly Pfizer

jedna paní, 94 let, co jí rodina ani nevím jak prorvala do očkovacího centra / zde se prakticky k tomu nedá dostat / mi cca za 4 dny hlásila jeden den teplotu kolem 37.5 a únavu

jinak pak už nic dalšího, v podstatě je to dobré znamení, protože jsem si říkala jestli jí v jejím věku vůbec může vakcína jakkoliv zafungovat, paní je takové seschlé tintítko, 35 kg i s postelí, takže zjevně jí to fungovat nějak bude, což je dobře, když už tak už

no, popravdě jsem ráda, že jsem si alespoň první dávku sehnala, když to vidím…jsem klidnější :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4922
7.2.21 19:16

Jo a moje segra, ta je mimo čr, už má obě dávky…zcela bez reakce, taky Pfizer, vůbec o tom nevěděla…žádný problém nebyl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19443
7.2.21 19:25
@Anonymní píše:

a za jak dlouho ji to přešlo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2523
7.2.21 19:47

Ahoj, ve čtvrtek jdu na druhou dávku, Pfizer, co tak slyším, mám z toho obavy, ale uvidím, třeba to proběhne jako u první dávky, pouze bolest ruky 2 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.2.21 20:03

@stinga myslím že říkala že druhý den už to bylo dobré, jen teplota

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie