Očkování na Covid - Vedlejší účinky mRNA vakcíny na Covid

77
21.1.21 04:05

Očkování na Covid - Vedlejší účinky mRNA vakcíny na Covid

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4399
21.1.21 04:50

Boze uz zase, tak se ockovat nedavej, tvuj boj. Az budes pri korone lapat po dechu, tak ti dicvakne, ze jsi udelala chybu. Alespon bude vice volnych vakcin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3622
21.1.21 05:37

@žabka77 a co jako? Výkřiky do tmy v podobě odkazů.. nikdo tě k ničemu nenutí - zatím :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26251
21.1.21 05:44

@žabka77 na nekoho to zrejme pusobi, aniz si to necha pichnout :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15821
21.1.21 06:36

@žabka77 ze zásady na odkazy neklikám. Škoda, těšila jsem se na nějakou podnětnou diskuzi, ale narvat sem hromadu odkazů a ani čárku k tomu…je jasné, že si v tom případě ani nechceš relevantní informace zjišťovat sama. Jen čekáš, až ti je bulvár pošle na displej. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13306
21.1.21 06:49
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22657
21.1.21 06:58

Muzes mi vysvetlit, proc tak panikaris? Neni to tvoje prvni hystericka diskuse… Tebe se ockovani s nejvetsi pravdepodobnosti vubec netyka, ani kdybys o vakcinu skemrala. Sedis doma za bukem, nejsi ani nahodou v prvni linii. Jsi mlada a navic, nam pocit, tehotna. Byt tebou zacnu resit spis nasledky prodelani Covidu, tech by ses mela bat urcite vic. Na tvem prikladu je bohuzel videt, ze ne kazdy ma i zdravy selsky rozum, vzdelanost zjevne provazet nemusi… Sorry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3753
21.1.21 07:04

Oba dva weby jsou známé tím, že vypouští do světa hoaxy. Co tam máš dál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30311
21.1.21 07:10

@žabka77 Kolik antivax diskuzí ještě založíš :think:

Nikdo ti vakcínu nedává, je jich málo. Tak nevím, co plašíš. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66923
21.1.21 07:28

Já mám tři vagíny. A to teprve prvni dávka. :jazyk: Je do toho zapletenej Pafko. Tvářil se, že se prerrkl, ale on to věděl, když děkoval za vývoj vagíny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10102
21.1.21 07:38

Jo, jasně, že jsou hlášeny vedlejší účinky, stejně tak, jako u jiných vakcín. Běžně po očkování mají děti teploty, otoky a bolest v místě vpichu, jsou oslabené a nebo jim není dobře. I po očkování proti tetanu ti doktor nedoporučí tělesnou námahu a varuje, že místo může bolet a nastoupit únava. A třeba po očkování Hexy někteří rodiče udávají chvilkové ochrnutí končetiny, kam je podána. I moje mamka mi vyprávěla, že když jsme byli malí, tak jsme po naočkování trojkombinace nemohli na nohu došlápnout. A jen pro info, mám první dávku vakcíny za sebou, u nás v okrese jsou už proočkovány všechny domovy seniorů a personál, to samé nemocniční personál. A o žádných velkých vedlejších účincích nevím. Mě jen bolela ruka do druhého dne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3638
21.1.21 07:43

Hned v tom prvním článku máš uvedené, že úmrtí s očkováním nesouvisela. A ty vedlejší účinky? Měla bych řešit, že mě po očkování bolí ruka, mám teplotu, závratě apod. a za den dva to odezní? To fakt řešit nebudu.
Přečetla sis někdy příbalové letáky „obyčejných“ léků? Třeba Ibalgin proti bolesti může mít mnohem závažnější vedlejší účinky, stejně jako mnohá ATB apod. Pokud se někdo tak strašně bojí očkování, tak ať raději nepolyká vůbec žádné prášky. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7176
21.1.21 07:43

@žabka77 tak se ockovat nedavej a na ostatnich nech, at se rozhodnou sami. Kazdy si dle sebe relevantni informace najde, nepotrebuje tve vykriky do tmy v podobe odkazu a ani carky k tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5239
21.1.21 08:34

No a co tim chceš říct? Myslíš, že kdo chce si ty články nenajde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 20:32

Očkován je manžel, dva zamestnanci, babicka, deda a 3 kamarádi. Vsichni trochu citili rameno po vpichu ten den. Toť vše…naprosto vše.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat