Očkování - nejspíš nestihneme 2.davku

829
18.3.20 10:15

Očkování - nestihneme nejspíš 2.davku

Ahoj holky.. Mam 8 měsíční dceru.. V říjnu dostala normalne první dávku očkování a pak se cekalo skrz druhou, protoze ji furt vycházeli blbě výsledky krve a nechtěli ji naockovat dokud nebudou výsledky z hematologie.. Ty jsou dobry a tak uz se muze normálně očkovat. Ale moje doktorka ted neordinuje a pry si mam zkusit zavolat příští tyden. Druha davka se musí dát max do 6 měsíců od první coz bude začátkem dubna, kdyz se to nestihne tak bude muset jit znova na prvni. Stalo se to taky někomu? Mate zkusenost? Moc se mi nelíbí ze by mela dostat znovu první dávku :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22694
18.3.20 10:24

@prceek55 a co očkovací centrum? To by ji mohlo naočkovat, ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
18.3.20 10:26

@Ha-ni no ja vůbec nevím jak to řešit, sestra prostě jen ze teď nemá doktory a mam zkusit zavolat zase v pondělí, když jsem se ji zeptala co když se to nestihne tak mi akorat rekla ze by dostala znovu první dávku.. A žádnou jinou možnost mi nerekla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22694
18.3.20 10:29

@prceek55 tak počkej do pondělí a jinak kontaktuj nejbližší očkovací centrum.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
18.3.20 11:26

@prceek55 ahoj, to co Ti řekla tvoje dětská doktorka je blbost, měla by se asi trochu dovzdelat a nešírit zbytečně paniku. Doporučuji si najít skupinu na fb informované očkování…, A hledat tam, mezi 1. a 2. Dávkou je možnost 2 až 6 mesicu, ve výjimečných případech lze až 1 rok, což bych řekla, že se normálně vztahuje na zdravotní důvody, v současné době je tou výjimečnou situaci určitě i probíhající pandemie coronaviru. Můj 10. Měsíční syn dostal 1. Dávku v září, druhou jsem odkládala ze zdravotního duvodu, tento týden ji měl dostat, ale rušila jsem prohlídku a domluvily jsme se s Dr. Na termínu déle než za 1 měsíc a o propadlém očkování nepadlo ani slovo. Takže to v současné době některé doktory asi fakt netíží, a to je naše Dr. rozhodně očkovací, ale dá se s ní v klidu domluvit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
829
18.3.20 16:32

@Mondu moc dekuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu