Očkování pod dohledem v dět. nem. Brno?

104
10.3.16 20:34

očkování pod dohledem v dět. nem. Brno?

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat na pár informací ohledně očkování pod dohledem na infekčním oddělením v dětské nemocnici v Brně. Jak to chodí…? Jsme na UM, budu s malým na pokoji? Je tam rychlovarná konvice?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17503
10.3.16 20:43

Ahoj. A ses si jista, ze tam budete hospitalizovani? Ja tam byla se synem na 3.hexu, mel po druhe hnusnou reakci. Do telefonu mi rekli, ze to bude pod dohledem. Dohled spocival v tom, ze se dvacet minut cekalo v cekarne, doktorka se prisla na vsechny v te cekarne mrknout, jestli jsou ok. A sli jsme domu. Rano jsem mela volat, jak na tom malej je. Takze asi tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
10.3.16 20:51

No dnes mi náš obvodní lékař řekl, že tam budeme přes noc. Malej má atopický exém po celém tělíčku, tak nás chce mít pod odborným dohledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
10.3.16 20:54

@liil
kolikátá vakcína to je a jak je dítko staré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
10.3.16 20:55

1. vakcína a jsou nám 3M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17503
10.3.16 20:57

Aha, tak to neporadím. Nejlépe si asi přímo zavolat tam a zeptat se, jak se budete objednávat.
Já jsem si to původně taky myslela, že tam nějak budeme, když teda má být pod dohledem, bylo by mi to logický, ale nakonec to dopadlo tak, jak jsem psala. Naštěstí malej neměl po té další dávce nic.
Ale když ti to řekl váš doktor, tak to asi dělají i tak, že tak můžeš i zůstat.
Tak ať nemáte žádný hnusný reakce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
10.3.16 20:59

@tereza12345 Děkuji. Doufám, že vše bude OK. Asi budu klidnější jak doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69425
10.3.16 21:03
@liil píše:
No dnes mi náš obvodní lékař řekl, že tam budeme přes noc. Malej má atopický exém po celém tělíčku, tak nás chce mít pod odborným dohledem.

Proboha a proc chcete ockovat uz ve 3 mesici a navic s atopakem? Nejdriv vylecte atopak a pak az ockujte, s ockovanim muzete v klidu zacit az po 1. roce, az je vybudovana imunita. Atopak vylecis dietou, poslu Ti vice info v SZ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31744
10.3.16 21:05
@liil píše:

kamarádky dcera měla atopický ekzém a doktorka čekala s očkováním až do zklidnění cca do 8 měsíce.
Není potřeba dráždit tělo víc a proto doporučuji počkat ještě nejaký ten pátek, než se dítko zklidní.
Takže prioritou by teď mělo být zjistit, co pomůže na atopický ekzém a očkování řešit až pak.
Takhle brzo očkovat takhle zatížené dítě není dobré

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69425
10.3.16 21:05

Dite s atopakem bych nikdy neockovala, natoz tak male. Nam doktorka ockovani automaticky odlozila, momentalne jsme atopak vylecili a cekame na ocko. Je nam 13 m.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17503
10.3.16 21:06

Teď čtu, že malýmu jsou teprve 3 měsíce, v tom případě bych ti radila si něco přečíst (nemyslím takový ty fanatický články o neočkování, v tom já taky nejedu). Ale asi bych přemýšlela o posunutí očkování, třeba aspoň v půl roce a pohledej si info o očkování ve schématu 2+1. (To si já vyčítám, že jsem u malýho neudělala - info jsem hledala až po první dávce, která byla brzo).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
10.3.16 21:10

My ho teď máme právě zklidněný. Chodíme na kožní AMB do Brna do dět. nem. a tam nám očkování povolili. Zase se říká, že čím je dítě starší, tak jsou reakce horší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
69425
10.3.16 21:13
@liil píše:
My ho teď máme právě zklidněný. Chodíme na kožní AMB do Brna do dět. nem. a tam nám očkování povolili. Zase se říká, že čím je dítě starší, tak jsou reakce horší…

S tim nesouhlasim.

A jakou reakci ceka? Zhorseni ae nastava cca mesic po ockovani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26588
10.3.16 21:16
@liil píše:

Rozhodně bych neočkovala ve třetím měsíci a s atopákem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64723
10.3.16 21:19
@liil píše:
My ho teď máme právě zklidněný. Chodíme na kožní AMB do Brna do dět. nem. a tam nám očkování povolili. Zase se říká, že čím je dítě starší, tak jsou reakce horší…

právě naopak :think:, čim dýl počkáte, tím líp pro dítě..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat