Očkování proti Covid a zpožděná menstruace

Anonymní
18.5.21 08:09

Očkování proti Covid a zpožděná menstruace

Dobré ráno,
anonym - citlivé informace.
Před 5 týdny jsem byla na první dávce očkování, dostala jsem Modernu. Očkovaná jsem byla 3. den menstruace, s gynekologem jsem to konzultovala a řekl, že nevadí.
Dnes už mám 6. den zpožděnou MS a cca 2 dny malinko špiním. PMS už mám asi 10 dní, každý den se mi zdá, že už to za chvilku přijde.
Těhotenství je velmi nepravděpodobné, ale vyloučit ho stoprocentně nemůžu, dneska jdu pro test.
Příští týden mám jít na 2. dávku a bojím se, že mi MS rozhází ještě víc. Je mi 26 a jsem bezdětná.

Měla to některá z vás podobně? Srovnalo se to samo? Kdy už zpoždění konzultovat s lékařem? A hlásit to lékařům jako vedlejší účinek?

Pozn.: Nechci nijak nasazovat na očkování a rozpoutávat diskuzi o jeho (ne)škodlivosti. Jsem ráda, že jsem měla možnost nechat se očkovat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1081
18.5.21 08:13

Ale jo, poruchy cyklu některé ženy hlásily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.5.21 08:29

Byla jsem očkovaná 1.den cyklu a cyklus se mi prodloužil o 1 den, což by někteří nepřipisovali vakcíně ale přirozené odchylce. Většinu cyklů mívám o den až dva kratší. Tento týden jdu na druhou dávku a mělo by být těsně po ovulaci. Pfizer. Děti už mám.

• Citovat
  • Nahlásit
24352
18.5.21 08:54

Rozhození ms cyklu je běžný vedlejší účinek očkování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53778
18.5.21 09:00

Jo, první cyklus po očkování delší o 10 dní, ten následující pro změnu o týden kratší, ale ono se to srovná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2624
18.5.21 09:45

Taky se mi rozhodila ms po Pfizeru. A to jsem se očkovala po ms. Snad se to časem srovná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.7.21 11:34

Očkování a menstruace 1. dávka

Ahoj holky,
moje první zkušenost je taková že menstruace se mi zpozdila o 7 dní. :) Ale taky jsem měla nahnáno protože 7. dní je celkem dost.

Jinak menstruace po první dávce byla takřka a beze velkých změn. Co by možná stálo za zmínku je to že menstruace byla klidnější a snad i slabší. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat