Očkování proti covid v inkubační době, covid krátce po očkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
19
27.1.22 14:10

Očkování proti covid v inkubační době, covid krátce po očku

Prosím máte někdo zkušenost? Jaký jste měli průběh? Mám jít příští týden na 2. dávku a docela se bojím, když vidím kolik pozitivních lidí za den přibývá. Bojím se že to buď u očkování chytím, nebo tam už půjdu v inkubační době, případně že to chytím chvíli po očku. Prosím o zkušenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20323
27.1.22 14:18

Jakou máš možnost se izolovat a vzít si na pár dní dovolenou po očkování?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.1.22 14:35
@Ou píše:
Jakou máš možnost se izolovat a vzít si na pár dní dovolenou po očkování?

já naštěstí nikam moc nechodím, jsem na RD, ale manžel normálně chodí do práce… Při mém štěstí půjdu jednou za týden do obchodu a chytím to tam :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39033
27.1.22 14:43
@Danus130 píše:
Prosím máte někdo zkušenost? Jaký jste měli průběh? Mám jít příští týden na 2. dávku a docela se bojím, když vidím kolik pozitivních lidí za den přibývá. Bojím se že to buď u očkování chytím, nebo tam už půjdu v inkubační době, případně že to chytím chvíli po očku. Prosím o zkušenosti.

Muj otec byl na třetí dávce a chytl kovid bude den pred nebo den po a mel z peti nakažených nejlehčí prubeh

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
27.1.22 14:48
@vokishka píše:
Muj otec byl na třetí dávce a chytl kovid bude den pred nebo den po a mel z peti nakažených nejlehčí prubeh

a vy ostatní jste byli očkovaní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2373
27.1.22 14:56

Dyť už máš jednu dávku, tak čeho se bojíš? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39033
27.1.22 14:59
@Danus130 píše:
a vy ostatní jste byli očkovaní?

Ja tam nebyla, ale bylo tam sest ockovanych dvemi dávkami, pět to chytlo. Muj otec dostal tu třetí davku, dalsi tri meli jen termín třetí davky, nestihli ji. Ctvrty jeste neměl narok

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25942
27.1.22 15:35

Ten souběh nemusí nutně znamenat, že ti bude hůř, znám několik lidí, kterým se to stalo…bohužel to není výjimkou.
Můžeš to riziko snížit na minimum tím, že si před očkováním dojdeš na test, nebudeš zbytečně nikde chodit a když, tak s respirátorem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9416
27.1.22 17:04

@Danus130 Chytila jsem covid týden po třetí dávce od syna, který se nakazil nejspíš od spolužáka v den, kdy dostal druhou dávku očkování (syn). Posléze to chytl i muž (taktéž krátce po 3. dávce). Téměř nic nám nebylo, kdybychom nemuseli být v izolaci, fungovali bychom normálně. Já ani muž jsme si ani neschopenku nebrali, jen jsme zůstali na HO.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat