Očkování proti covidu a necitlivost tváře

Anonymní
6.6.21 15:03

Očkování proti covidu a necitlivost tváře

Ahoj, dnes jsem byla na ockovani a necitim pul tváře, jak kdybych dostala injekci do škraně. Citim se strasne unavena a boli me vsecko. Taky jste to tak meli?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29204
6.6.21 15:07
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem byla na ockovani a necitim pul tváře, jak kdybych dostala injekci do škraně. Citim se strasne unavena a boli me vsecko. Taky jste to tak meli?

Uz o tom psali, ze to muze byt vedlejší účinek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 15:12

Já byla v pátek boli mě ucho a uzliny. V pátek únava a neotevrela jsem ani víčko na limonade :mrgreen: Dneska ještě boli ruka a udělaly se mi modřiny

• Citovat
  • Nahlásit
14464
6.6.21 15:21
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem byla na ockovani a necitim pul tváře, jak kdybych dostala injekci do škraně. Citim se strasne unavena a boli me vsecko. Taky jste to tak meli?

Jakou vakcinou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14464
6.6.21 15:21
@Anonymní píše:
Já byla v pátek boli mě ucho a uzliny. V pátek únava a neotevrela jsem ani víčko na limonade :mrgreen: Dneska ještě boli ruka a udělaly se mi modřiny

Jaka vakcina?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 15:26
@stock píše:
Jaka vakcina?

Pfizer

• Citovat
  • Nahlásit
8749
6.6.21 15:30

Měla jsem bolavou ruku pět dní. Ruku jsem mazala „końským gelem“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14464
6.6.21 15:56
@Anonymní píše:
Pfizer

Ja koukla na vedlejší účinky. Sice z jiny zeme, ale lide a Pfizer jsou všude stejni :D
Bolest hlavy 4371, teplota 4116, únava 3120, zimnice 2170, spatne od zaludku 1777,
bolest svalu 1756, pocit onemocnění 1703, motani hlavy 1373, bolest svalu/kloubu 1330, otok 1292.
Vedlejsi ucinky z 2 736 000 ockovanych. Ale o modrinach nic. Jinak já měla jednu modrinu v místě vpichu, byla to Moderna pri prvni davce, prý asi napichli mrnavou kapilarku, ale až 10 dnů po očkování.
To jen pro zajímavost. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.6.21 16:26

@stock mne se udělaly všude na nohách dokonce i jedna na břiše. A pak petechie :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1299
6.6.21 16:31

Ja byla vcera a boli me jen rameno. Jinak OK.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14464
6.6.21 16:33
@Anonymní píše:
@stock mne se udělaly všude na nohách dokonce i jedna na břiše. A pak petechie :nevim:

Mozna, ze by bylo rozumnější nekam zavolat a poradit se. Ja bych to udelala. Koukni do diskuze „Korona virus, mate strach“ jsou tam sikovni a slusni lekari, kteri Ti odpovi. Udelej to :kytka: Zrovna tam resi pupinky a puchyrky po vakcine :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56158
6.6.21 16:43

Já bych raději zavolala někam na pohotovost. A hlásíte ty nežádoucí účinky za SUKl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14464
6.6.21 16:46
@aiwwa píše:
Já bych raději zavolala někam na pohotovost. A hlásíte ty nežádoucí účinky za SUKl?

Fajn, ze to rikas, ja ty procedury neovladam. Myslim, ze by ji „nasi lekari“poradili to same.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8749
6.6.21 16:53

Do Pfizera ani Astry bych nešla. Po Janssenu jsem měla bolest ruky 5 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32146
6.6.21 16:55
@Anonymní píše:

V příbalovém letáku je obrna lícního nervu jako nežádoucí účinek.
Nevím, jestli to budeš mít až takhle, od kamarádky kolegyně to má, byla i u doktora, mělo by to pomizet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat