Ockovani proti covidu a neplodnost?

Anonymní
9.6.21 17:14

Ockovani proti covidu a neplodnost?

Ahoj, setkali jste se jiz s timto nazorem? Rikalo mi to vice muzu, kteri se neznaj.,,Nenecham se ockovat, chci mit deti.”

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
757
9.6.21 17:20

Ano, setkala, zrovna nedavno jeden podobny pan psal, ze ockovani zpusobuje neplodnost az po tri generace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak pozor na vsechna neplodna vnoucata! :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 17:25
@Sardelka píše:
Ano, setkala, zrovna nedavno jeden podobny pan psal, ze ockovani zpusobuje neplodnost az po tri generace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak pozor na vsechna neplodna vnoucata! :cert:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
69417
9.6.21 17:26
@Anonymní píše:
Ahoj, setkali jste se jiz s timto nazorem? Rikalo mi to vice muzu, kteri se neznaj.,,Nenecham se ockovat, chci mit deti.”

Taky jsem to slyšela, že když se naockuji, nebudu mít děti… No a jsem půl roku po očkování a furt tu jsou obě dve :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2406
9.6.21 17:28

Neslysela, ale slyšela jsem o člověku, kterému po očkováni prokazatelně zmizela lupénka. Už je v klinické studii :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9529
9.6.21 17:29
@Lama Lama píše:
Taky jsem to slyšela, že když se naockuji, nebudu mít děti… No a jsem půl roku po očkování a furt tu jsou obě dve :nevim:

Kamosce to rekla primo jeji prakticka doktorka, kdyz se s ni radila, zda se ockovat. Ze ona se ockovat nechala, ale ona uz je stara a deti ma… ona at si to dobre rozmysli. To mi prijde fakt smutny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 17:29
@Lama Lama píše:
Taky jsem to slyšela, že když se naockuji, nebudu mít děti… No a jsem půl roku po očkování a furt tu jsou obě dve :nevim:
:mrgreen: :lol:
  • Citovat
  • Nahlásit
1683
9.6.21 17:31

Blbost..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2544
9.6.21 17:37

Tahle antivax teorie je moc hezky vymyšlená, to se musí nechat. Když vezmu, kolik párů má už dnes problém s početím a jejich počet rozhodně bude v budoucnu ještě narůstat (oddalování početí, hormonální disruptory atd.) a velká část z nich se nechá naočkovat, tak to bude voda na antivax mlýn - „vidíte to, my to říkali! Teď nemůžete otěhotnět, protože vakcína!“
I když ty důvody neplodnosti budou úplně jiné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8332
9.6.21 17:38
@Anonymní píše:
Ahoj, setkali jste se jiz s timto nazorem? Rikalo mi to vice muzu, kteri se neznaj.,,Nenecham se ockovat, chci mit deti.”
říkala mi kolegyně, která plánuje mimino, že nejde na očkování, protože je tato možnost
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8799
9.6.21 17:39
@Sardelka píše:
Ano, setkala, zrovna nedavno jeden podobny pan psal, ze ockovani zpusobuje neplodnost az po tri generace :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak pozor na vsechna neplodna vnoucata! :cert:

u nás taky, ale snad mě alespoń dali kvalitní čip. 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
9.6.21 17:44

Kdesi jsem četla, že očkování způsobí neplodnost na další asi 3 generace… No dal jsem nečetla, clanek evidentně cílil na lidi s IQ asi 15… jinak jsem pár dní po očkování a děti pořád mám :mrgreen: a moje naockovana sestřenice je ted těhotná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1763
9.6.21 17:53

Já už jsem půl roku očkovaná… třeba bychom mohli s manželem začít šetřit na antikoncepci :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4176
9.6.21 18:03
@Sue2008 píše:
Já už jsem půl roku očkovaná… třeba bychom mohli s manželem začít šetřit na antikoncepci :think:

no tak to zkus a za pár měsíců dej vědět jak to šetření na antikoncepci dopadlo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8799
9.6.21 18:08
@Midaku píše:
Kdesi jsem četla, že očkování způsobí neplodnost na další asi 3 generace… No dal jsem nečetla, clanek evidentně cílil na lidi s IQ asi 15… jinak jsem pár dní po očkování a děti pořád mám :mrgreen: a moje naockovana sestřenice je ted těhotná.

to je zajímavé, že těm zrovna nejvíc záleží, aby předali své geny dál :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat