Očkování proti covidu při nemoci

Anonymní
9.4.21 23:23

Očkování proti covidu při nemoci

Zdravím, mám maminku hodně nemocnou má astma, nemocné plíce, nemocné srdíčko je to diabetička a astmatička. No doktorka říkala že jestli chce tak ju naočkuje, maminka to samozřejmě odmítla protože má strach z vedlejších účinky.. Udělala dobře že to odmítla a nebo se jí doktorka neměla ani ptát?
Prosím anonymně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3828
9.4.21 23:32

Stačí si na SUKLu vygooglit nezadoucí úcinky a je zcela zjevné, že benefity očkování by byly pro maminku vetsi nez pripadna rizika z vakcíny. Ta jsou totiz predevsim bolest v miste vpichu, bolest hlavy, únava, horečka trvající kratkou dobu, z okolí max 24h.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
9.4.21 23:33

Mamka má narozdil od doktorky rozum. Udělala dobře, že odmítla - zvlášť když má tolik problémů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
9.4.21 23:41

Já se vůbec divím že s nemocema co tvoje maminka má, tak že doktorka ji to ještě nabídla. @Arkedona má pravdu že tvá mamka má víc rozumu než doktorka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4050
10.4.21 00:13

No myslím, že by se měla nechat spíš naočkovat. Případný Covid jí ohrožuje daleko víc než očkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4838
10.4.21 06:53
@sediza píše:
Stačí si na SUKLu vygooglit nezadoucí úcinky a je zcela zjevné, že benefity očkování by byly pro maminku vetsi nez pripadna rizika z vakcíny. Ta jsou totiz predevsim bolest v miste vpichu, bolest hlavy, únava, horečka trvající kratkou dobu, z okolí max 24h.

Jak kdo, ja to mela daleko horši vcetne dusnost, ale pravda je., ze jsem byla jedina koho znam.Ale fakt je ze seniori snadeji lepe,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.4.21 06:56

Měla jsem tetu, která se, úplně zblblá covidovou situací, nechala naočkovat s nádorem na mozku. Následky po očkování byly pro ni fatální :(

• Citovat
  • Nahlásit
615
10.4.21 07:36

Myslím, že očkování, ji ohrožuje podstatně méně než nemoc samotná. V okolí jsem měla několik případů (i mladých lidí bez předchozích obtíží) a všichni se shodují, že radši očkování, než to chytit znovu. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34285
10.4.21 07:48
@Anonymní píše:
Měla jsem tetu, která se, úplně zblblá covidovou situací, nechala naočkovat s nádorem na mozku. Následky po očkování byly pro ni fatální :(

Kdyby chytila covid, mohla dopadnout stejně. Zhoubný nádor na mozku vede dřív nebo později ke smrti. Zemřel na něj můj děda a ještě jeden známý, byl poměrně mladý a měl dvě menší děti. U obou to mělo poměrně rychlý průběh. Ani opakovaná operace v kombinaci s chemo nepomohla.

Benefity z očkování jsou většinou větší než vedlejší účinky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23890
10.4.21 08:26

Vzdycky si rikam, kdyz sem nekdo napise, jak strasnou mel reakci po ockovani, jestli se zamyslel, co by s nim asi udelal Covid. U tety s nadorem na mozku je bohuzel jedno, jestli se ockovat nechala nebo ne, vysledek by byl stejny a o tom, jestli ke smrti ockovani vubec prispelo by se dalo s uspechem polemizovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat