Očkování proti kovidu 19 a otěhotnění

Anonymní
26.7.21 07:15

Očkování proti kovidu 19 a otěhotnění

Dobrý den. V práci se zákazníky často narazíme na téma očkování. Často jsem se setkala s tím, že se spoustu mladých lidí nechce nechat očkovat, protože mají strach z neplodnosti. Setkal se s tímto názorem na očkování už někdo z vás? Co si o tom myslíte a je tu někdo kdo otěhotněl i po očkování?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
963
26.7.21 07:24

Ano s tímto názorem jsem se setkala. Dokonce u vícero očkování, ne jen u covidu.

Je to celkem rozšířený hoax.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6908
26.7.21 07:25
@Anonymní píše:
Dobrý den. V práci se zákazníky často narazíme na téma očkování. Často jsem se setkala s tím, že se spoustu mladých lidí nechce nechat očkovat, protože mají strach z neplodnosti. Setkal se s tímto názorem na očkování už někdo z vás? Co si o tom myslíte a je tu někdo kdo otěhotněl i po očkování?

No já si myslím že je to blbost taky jsem to slyšela nevím já otěhotněla po první dávce měla jsem jít nedávno na druhou a odložila jsem nevím na kdy ještě to je vše v řešení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2010
26.7.21 07:31

Ano, kamarádky, které v nejbližší době plánují otěhotnět očkování raději odlozily, protože mají strach, ze kvůli němu nebudou moci otěhotnět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17986
26.7.21 07:34

Ano, je to oblíbená lež antiwaxerů, na kteoru bohužel spostu lidí skáče a pak to šíří, protože zneužít něčí strach je jednoduché.

Nic takového se neprokazuje a ani není důvod, proč by se to mělo dít - ani po virově vektorové, ani po inaktivované vakcíně.

Ostatně není to ani příznak covidu, takže není mechanismus proč by se něco takového mělo dít po vakcíně.

je to záměrně rozšiřovaná lež, která zneužívá lidský strach a škodí.

tady máš nějaká data a zdroje k tomu že to prostě je hoax.

https://www.degruyter.com/…21-0059/html

Jedinné jak se tomu dá věřit je naskočit na plnou konspiraci, že ty miliony lékařů a vědců se skutčně spikli, nesnaží se nějakým způsobem zvládnout celosvětovou krizi a ještě to dokážou nevykecat. A když už, tak blábolí takové vágní voloviny jako Soňa Peková. Jak to, že tak skvělá myslitelka neodhalila celé to spiknutí? Protože kdo někdo řídil alespoň 3 lidi na jednoduchém projektu, moc dobře ví, že celosvětová konspirace je prostě mimo možnosti lidsvta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1919
26.7.21 08:00

Setkala, nicméně jsem otěhotněla následující cyklus po druhé dávce. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1920
26.7.21 08:12

Jo setkala. Fascinuje mě, jak si lidi myslí, že ty miliony lékařů, zdravotníků, vědců, prodejců a pod. by dokázaly utajit takhle šílenou konspiraci.
Plodnost se snižuje dlouhodobě a rozhodně za to nemůže očkování na covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
26.7.21 08:47

Už to tady bylo několikrát. Takže očkování na covid nemá vliv na plodnost moje kolegyně byla na očkování jsme zdravotníci.. Nyní je těhotná.. A jde teď na druhou dávku znám hodně lidí co normálně otěhotnělo..kdyby si člověk říkal že očkování má na oplodnění vliv nenechás se očkovat ani na tetanus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18514
26.7.21 09:43

Setkala a je mi jedno jestli tomu někdo věří nebo ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
303
26.7.21 11:43

Otehotnela jsem mezi prvni a druhou davkou, na druhou jsem sla s cerstve pozitivnim testem a zatim vsechno probiha, jak ma. Co jsem slysela, tak nej-etsim problemem je na zacatku tehotenstvi zvysena teplota, ktera se muze objevit po ockovani. Ja zadnou reakci nemela a moji plodnosti to podle vseho jen prospelo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 23:15

Otěhotněla jsem 2 měsíce po 2.dávce, a to už se mi blíží 40…

• Citovat
  • Nahlásit
99
27.7.21 02:13

Jak se to tady hemží termíny hoaxer, antivaxer.. :lol: přitom studie nejsou ještě u konce a dlouhodobe účinky nejsou zatím NIKOMU známé. Ale hlavně se placat navzájem po rameni :lol:
Ditka vám přeji :kytka: rozhodně lepší „vedlejší účinek“ než co měli lidé v mé bezprostředni blízkosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
30.7.21 18:21

Tohle téma je docela rozšířené - jedná se vážně o hoax. Existuje spoustu studií, kde se dají tyto informace vyčíst. Já bych odložila očkování jedině, kdy bych už byla těhotná. To bych se očkovat asi nešla. Trošku jsem se bála vedlejších účinků tak jsem si pořídila přírodní produkt a byla jsem v pohodě, prostě mi to očkování sedlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat