Očkování proti meningokokovi typu C

107
6.10.05 10:32

Očkování proti meningokokovi typu C

Ahoj,chtěla bych se zeptat těch z vás,které jste daly naočkovat své dítě vakcínou Neisvac C,jestli jste zaznamenaly nějakou reakci na toto očkování.Děkuji za vaše odpovědi.Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1076
6.10.05 11:16

Ahojky,

já nechávala Matyáše oočkovat proti meningitidě a bylo to naprosto bez problémů. Ale je fakt, že neměl reakci nikdy, na žádnou vakcínu včetně nešetrné :lol: " čtyřkombinace a spalniček.

Takže jsem asi neporadila, co? :oops: Ale pokud máš nějaký obavy, myslím že by jsi po dohodě s lékařem mohla před a po očkování podat nějaký Zyrtec nebo Zodac.

Hezký den bez reakcí na očkování přeje Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
107
22.10.05 00:30

Tak jen hlasim,ze jsme byly holky sikovny,teda spis dcerka,a bylo to taky OK.
My jsme mely strasnou reakci na spalnicky,zardenky a priusnice,takze od te doby se pred kazdym ockovanim tresu strachy.Ostatni vakciny byly taky v pohode.

Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
22.10.05 10:02

U nás žádná reakce naštěstí nebyla.

Ulrika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.10.05 10:40

Martino,zadnou reakci jsem nezaznamenala.Ani zarudnute misto vpichu,ani zvysena teplota,ani nespavost nebo naopak spavost a ani nevolnost.Na www.vakciny.net si muzes precist o tomto ockovani vse vcetne pribaloveho letaku,kde jsou popsany mozne reakce.
At je to u syna taky tak v pohode:-) Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
22.10.05 10:52

Jeste malickost, dcera mela vakcinu NeisVac. Bubo

• Nahlásit
  • Citovat
1816
26.6.12 21:07

Dobrý večer, malá má rok, byli jsme před týdnem na poslední dávce hexy a prevenaru 13 a sestra mi nabídla, že za měsíc můžu nechat malou očkovat vakcinou NeisVac- C proti meningokoku C. Kdy jste nechávali své děti proti menongokokuC očkovat vy? V září jdeme na očkování priorixem, tak aby toho očkování neměla malá moc :-( může se na meningokoka očkovat i v pozdějším věku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
541
26.6.12 21:26

Ahoj, syn po očkování na meningitidu žádnou reakci neměl, ale také po žádném jiném očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lightsun
27.6.12 10:19

@slonikova
Meningokoka můžeš očkovat kdykoliv později. U malých dětí převažuje serotyp B (očko látka tč není k dispozici), C spíše u adolescentů. Ostatní kmeny jsou u nás málo zastoupené. Samozřejmě není pravidlem. Doporučuju nastudovat www.vakciny.net a pak to probrat s pediatrem.

http://www.vakciny.net/…i/menab.html#3

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama