Očkování proti tetanu, zkušenosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
36
9.10.21 20:26

Očkování proti tetanu, zkušenosti

Dobrý den

Tento pátek jsem se nechávala přeočkovat na vakcínu proti tetanu. Předtím jsem měla kombinovanou, ale teď mi dali na mé přání tu základní. Už v pátek večer mě začala pekelně bolet ruka, že na ní nemohu ani večer ležet :D. Cítím se, jako by ne mě něco lezlo, ale teplotu nemám. Myslela jsem si, že se z toho vyspím, ale nepřestává to bolet, spíše naopak. Měli by to být normální příznaky údajně, ale chci se zeptat, jak by to mohlo trvat dlouho? (Jestli jste měli podobné zkušenosti jako já). Celkově jsem více unavená, ale nejde mi moc spát. Budu ráda za Vaše odpovědi:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
72
9.10.21 20:35

Mamka byla na přeočkování 3 dávek v nějakých časových rozestupech protože ji tetanus propadl. Vím, že asi 2tydny po očkování měla teda dost otok a bouli a bolela ji i ruka delší dobu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
981
9.10.21 20:37

Zdravím já tohle mám skoro po každém očkování..trvá mi to tak 2-3 dny

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18399
9.10.21 20:39

@Anka233 Opichali me v srpnu a 3 dny jsem myslela, ze mi ta ruka upadne. Co to je za hnus? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.10.21 20:41

@cecetka Mám ten samý pocit…po žádném očkování jsem to ještě neměla😃.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26252
9.10.21 20:42

Me bolela ruka asi 3 dny, tchyni týden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35412
9.10.21 20:54
@Anka233 píše:
Dobrý denTento pátek jsem se nechávala přeočkovat na vakcínu proti tetanu. Předtím jsem měla kombinovanou, ale teď mi dali na mé přání tu základní. Už v pátek večer mě začala pekelně bolet ruka, že na ní nemohu ani večer ležet :D. Cítím se, jako by ne mě něco lezlo, ale teplotu nemám. Myslela jsem si, že se z toho vyspím, ale nepřestává to bolet, spíše naopak. Měli by to být normální příznaky údajně, ale chci se zeptat, jak by to mohlo trvat dlouho? (Jestli jste měli podobné zkušenosti jako já). Celkově jsem více unavená, ale nejde mi moc spát. Budu ráda za Vaše odpovědi:)

Tetanovka tohle dělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21900
9.10.21 21:00

První den totálně vyřízená a pocit nemoci, druhý den to samý a místo citlivý měsíc a dva mě to svědělo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
9.10.21 21:04

Docela prča dámy, doufám že to přejde, ale teď s tím nemohu pomalu ani hýbat :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
657
9.10.21 21:05

Já byla po 18 letech v srpnu, jen mě bolela ruka asi 3 dny, jinak v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
619
9.10.21 21:12

Mne bolela ruka 3 dny hodne a celkove jsem ji citila 4 tydny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23483
9.10.21 21:31
@Anka233 píše:
Docela prča dámy, doufám že to přejde, ale teď s tím nemohu pomalu ani hýbat :(

A to si představ, že já se s ní trefila do inkubačky covidu… :mrgreen: Myslela jsem, že si rovnou skočím na veterinu, aby mě utratili… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
9.10.21 21:59

Mě přeočkování čeká až příští rok, tak jste mě teď trochu vyděsily, holky :think:. Ale snad to do té doby zapomenu :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 22:28

Vem si 2 paraleny ;-)

• Citovat
  • Nahlásit
87
9.10.21 22:30

Holky, byla jsem v květnu a mě hned doktorka řekla, že v ruce je to bolestivé, a aplikovala mi to do zadku, nebolelo to skoro vůbec :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat