Očkování těsně před ovulací při snaze o těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bel
Závislačka 3552 příspěvků 09.02.17 10:29
ockovani tesne pred ovulaci pri snaze o tehotenstvi

Myslite, ze je bezpecne nechat se preockovat tesne pred ovulaci, kdyz se pokousime o miminko? odpurci ockovani prosim neodpovidejte, potrebuji spise odborny nazor zda rezidua mohou nejak negativne ovlivnit oplodneni ci uhnizdeni vajicka atd.
jedna se o treti davku vakciny FSME (proti klistove nemoci). predem dekuji! :*

Reakce:

Whitedog
Závislačka 2642 příspěvků 09.02.17 10:35

@bel

Nevím, těžko říct. Myslím si, že oplodnění a vývoj to ovlivnit nemůže, ale případné hnízdění možná ano - zvyšuje se imunitní reakce organismu.

Lépe asi očkovat na začátku menstruace /vytváření protilátek trvá 14 dní/ nebo očkování úplně odložit.

bel
Závislačka 3552 příspěvků 09.02.17 10:52

@Whitedog dik, asi to teda uplne odlozim - do doby az vzdam snazeni; pokud se nestane zas nejaky zazrak, protoze ovuluju 7 dc - to vytvareni protilatek trva na muj cyklus moc dlouho. kazdopadne dekuju za info. :mavam:

Zdendula82
Ukecaná baba ;) 1079 příspěvků 09.02.17 11:02

@bel Teoreticky by to vliv mít nemuselo, ale jistotu vám nikdo nedá. Doktoři to nedoporučují. Ale četla jsem, že při sledování žen, které otěhotněly po očkování, tak ani na ty, které otěhotněly do měsíce od očkování, neměla vakcína vliv na vývoj plodu. Myslím, že je to tím, že pokud by bylo vajíčko špatné, tak nedojde k oplodnění nebo se nebude zárodek vyvíjet. A tu těch, co jsou v pořádku, stejně dochází k propojení s krevním oběhem matky až v době, kdy v krvi už nic není.
Každopádně, pokud byste otěhotněla, tak je to ze začátku hop nebo trop. Když bude něco špatně, tak potratíte.
Já to teď mám podobně s neštovicemi. I když já budu ovulovat cca 14 dní po, tak jsem si radši hledala nějaké informace.

Jindřiš
Extra třída :D 10454 příspěvků 09.02.17 11:03

Ja jsem vloni resila tetanovku s doktorkou a ta ockovani zamitla, kdyz se snazime o dite a jeste s tim mame problemy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >