Očkování v letních měsících MMR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 06:47
Očkování v letních měsících MMR

Chtěla bych se zeptat očkovali jste v letních měsících konkrétně mmr dcerá ještě není naočkovana… Už ji budou dva roky.. koukám, že červenec nemají být takové pařáky.. tak uvažuji že ji nechám naočkovat… Někde čtu, že se v letních měsících nemá očkovat někde to doporučují… Tak člověk aby se rozhodl :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11252 příspěvků 30.06.19 06:50

Mno tak me prijde v lete lepsi, nez v zime, nebo v obdobi zvysene nemocnosti :nevim: Syn byl ockovan v lete.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 06:56

Jen kvuli vedrum. Nase doktorka v zime a v lete (vedrech) neockuje. Zahranici.

Russet
Neúnavná pisatelka 17151 příspěvků 30.06.19 06:58
@Anonymní píše:
Chtěla bych se zeptat očkovali jste v letních měsících konkrétně mmr dcerá ještě není naočkovana… Už ji budou dva roky.. koukám, že červenec nemají být takové pařáky.. tak uvažuji že ji nechám naočkovat… Někde čtu, že se v letních měsících nemá očkovat někde to doporučují… Tak člověk aby se rozhodl :lol:

Syna jsem ve vedrech nikdy neočkovala. MMR dostal v prosinci. Byl zdravý, tak proč ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 07:00

@beruska9 měl také mmr?

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12580 příspěvků 30.06.19 07:19

Já jsem mmr odkládala na podzim, protože máme prázdniny vždy v pohybu…

a12
Hvězda diskuse 37406 příspěvků 30.06.19 07:26

Ja bych to nechala az po prázdninách, ti taky muze treba na dva tydny odpadnout, nas po mmr mel horecku, spustila se mu ryma, kašel.. Proste viroza, coz jsem se docetla, ze bejva jako reakce na tohle ockovani :nevim:

PHV
Zasloužilá kecalka 898 příspěvků 30.06.19 07:29

My ockovali mmr v červenci, a byla překvapivě bez reakce na to kolik hrůz jsem četla a oproti hexám. Teď nás čeká první hexa u druhého dítěte, tak jsem zvědavá.

Aduš8
Kelišová 5235 příspěvků 30.06.19 07:30

MMR jsem nechávala v říjnu, ale byl zdravý, neštovice dostal před pár dny bohužel zrovna bylo vedro. Zatím bez vedlejších reakcí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 07:32

@nozu @a12 @PHV uvažuji že má to očkování půjdu… Nemáji být od středy tropy vždy tak 28stupnu… A od září pak školka u staršího tak bych nechtěla aby hned ze začátku zůstal doma…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.06.19 07:34

@Aduš8 no právě teď je zdravá cca měsíc jinak pořád nemocná tak toho chci využít

Kelsey
Hvězda diskuse 46263 příspěvků 30.06.19 07:42

Nase detska to v lete neockuje. Vzdy jsme ockovali na jaro, nez zaclo horko nebo pak se presunulo na podzim. Muzou byt teploty po ockovani a v tech vedrech se smazit sam v sobe? Kdyby mi sama nerekla, ze v lete to neockuje, ale navrhla to, tak ji to nedovolim.
A to jsem ockujici matka, ockovani se nevyhybam, ale v lete bych to nedovolila.

Uživatel je onlinenozu
Extra třída :D 12580 příspěvků 30.06.19 07:46
@Anonymní píše:
@nozu @a12 @PHV uvažuji že má to očkování půjdu… Nemáji být od středy tropy vždy tak 28stupnu… A od září pak školka u staršího tak bych nechtěla aby hned ze začátku zůstal doma…

no jo, ale zrovna u této vakcíny je ta reakční doba až 14 dnů. Nevím, jaká je dlouhodobější předpoběď a jestli ty tropy zase nepřijdou. Ale jinak pokud bych si měla vybrat, jestli teď a nebo v září s potenciálním „bacilonosičem“ ze školky, tak by to taky byla dost těžká volba. Pravda je, že u syna jsme tam dlouho hledali vhodný termín, až měl první dávku skoro ve 3 letech a druhou v sedmi… A to on spadal ještě do starého schématu, kdy se obě dávky naočkovaly do tří let.

Kelsey
Hvězda diskuse 46263 příspěvků 30.06.19 07:50

Maximalne bych pockala koncem srpna. To uz nebyva horko, jak je po znich.
Ale je to tve dite, takze ty si delej, jak uzas za vhodne. My jsme ockovali vzdy kveten nebo rijen a skolkare jsem mela. Mam tri decka behem 4,5r., takze se pravidelne ockovalo, prubezne se stridali.

Verun83
Extra třída :D 10142 příspěvků 30.06.19 08:06

Jdeme zrovna 10.7. se synem. Dcera byla ockovana taky v lete. V pohode. Bez teploty.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama