Očkování v těhotenství a váha 50 kilo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
2.12.21 21:33

Ockovani v tehotenstvi a vaha 50 kilo

Hezky vecer,
Chci se zeptat, jestli se tu nektera z vas nechala ockovat proti covidu behem tehotenstvi a sama vazila 50 kilo? Jakoi jste mely reakci po pichanci?
Proc se ptam…osobne mam s touhle vahou velky problem i treba pri uzivani antibiotik, bezna davka predepisovana dospelym mi vyvolava priserne reakce a doktor mi vzdy musi upravit davkovani. Mam tedy strach, co se mnou udela plna davka vakciny, navic v tehotenstvi. Ve zpravach rikali, ze detem se bude ockovat jen tretinova davka - a kdyz vezmu, ze na praxi na zakladce me deti v 5.tride prevysovaly i o hlavu a byly silnejsi - bude to nekdo vubec resit? Jakou mate zkusenost vy, vazici jako ja? Moc dekuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
2.12.21 21:41

Těhotná jsem sice při očkování nebyla, ale pod 50 kilo mám já i moje mamka. Trochu nás bolela ruka a mamka byla po druhé dávce druhý den unavená, šla dřív spát a další den byla v pořádku. Třetí dávka nic nezpůsobila. Mamce je 85. Taková maličká babička. :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
39095
2.12.21 21:46
@sari89 píše:
Hezky vecer,
Chci se zeptat, jestli se tu nektera z vas nechala ockovat proti covidu behem tehotenstvi a sama vazila 50 kilo? Jakoi jste mely reakci po pichanci?
Proc se ptam…osobne mam s touhle vahou velky problem i treba pri uzivani antibiotik, bezna davka predepisovana dospelym mi vyvolava priserne reakce a doktor mi vzdy musi upravit davkovani. Mam tedy strach, co se mnou udela plna davka vakciny, navic v tehotenstvi. Ve zpravach rikali, ze detem se bude ockovat jen tretinova davka - a kdyz vezmu, ze na praxi na zakladce me deti v 5.tride prevysovaly i o hlavu a byly silnejsi - bude to nekdo vubec resit? Jakou mate zkusenost vy, vazici jako ja? Moc dekuji…

Tak pokud vim, decka nad 12maji stejne davkovani jako dospeli. A u nas maji nekteri 30kilo i s posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2401
2.12.21 21:48

Těhotná jsem nebyla, ale 50 kg jsem měla a reakce jsem neměla téměř žádný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4142
2.12.21 21:52

Taky mám stěží 50 kg a očkování v pohodě. Po prvním nic, po druhém bolest ruky a únava. U ATB se dávka počítá na váhu snad vždy ne? Teda apson mne i dětem to doktoři vždy počítají. Jednou jsem kvůli tomu dostala i jiný lék, protože u toho původního bych si musela nějak složitě pulit dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.21 21:56

Mám pod 50 kilo, očkovaná jsem 2×, reakci jsem teda měla špatnou, ale to mohlo souviset s nízkým tlakem a vedry, obě dávky byly v létě. Týden jsem měla „kocovinu“ - závratě, zvracení, teploty, bolest svalů. A to jinak nejsem chytlavá, nebývám nemocná. V těhotenství bych se nebála reakce u sebe, ale spíš aby to něco neudělalo s nervovým systémem dítěte, což je sice považováno za hoax, ale úplně klidná bych z toho nebyla. Zas na druhou stranu, nevíš, co udělá případné prodělání Covidu. Takže asi do toho jdi, s váhou to nesouvisí. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
714
2.12.21 22:23

Mamka 37kg, a v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
2.12.21 23:30

@Midaku u me to prave nikdy nikdo neresil a pak se vzdy hrozne divili, ze na to reaguju pomalu jako na predavkovani…🤷

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.12.21 08:44

Mám také pod 50 kg a obě dávky v pohodě, když pominu bolest ruky druhý den po očko (pfizer). Syn váží ještě méně a taky stejný průběh. Šla bych cíleně do této vakciny, má menší obsah ampulky a dětem do 12 let se dává výhradně tato.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat