Očkování vakcínou Johnson - měli jste nějakou reakci?

Anonymní
4.10.21 20:54

Očkování vakcínou Johnson - měli jste nějakou reakci?

Dobrý den, jdu se nechat naočkovat (poprvé až teď z důvodu těhotenství). Mohu jít na vakcínu Johnson nyní v pátek. Měli jste prosím nějaké nežádoucí reakce po této vakcíně? O víkendu nás čeká dost akcí, tak nevím, jestli očkování raději neodložit nebo to bude v pohodě…
Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26669
4.10.21 20:59
@Anonymní píše:
Dobrý den, jdu se nechat naočkovat (poprvé až teď z důvodu těhotenství). Mohu jít na vakcínu Johnson nyní v pátek. Měli jste prosím nějaké nežádoucí reakce po této vakcíně? O víkendu nás čeká dost akcí, tak nevím, jestli očkování raději neodložit nebo to bude v pohodě…
Děkuji

to ti nikdo dopředu neřekne, a už tu diskuse o očkování Johnson je, tak si to vyhledej - většinou žádné reakce nebyly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
440
4.10.21 21:32

To ti nikdo neřekne - kamarádka byla dva dny úplně odrovnaná, jen ležela, spala a měla teploty, přítel byl úplně v pohodě, jen druhy den byl takový unavenější, každý to má jinak :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35756
4.10.21 21:32
@Anonymní píše:
Děkuji

Po očkování jakoukoliv vakcínou(nejen covid) bys měla být 1-3 dny doma v klidovém režimu. Názory se na ten čas různí. Mám jinou vakcínu a v papírech bylo 48 hodin žádná fyzická zátěž, námaha, pobyt na slunci.
Takže jít ve ČT nebo Pá na očkování a potom mít naplánovaný aktivní víkend se moc nedoporučuje. Pokud jdeš zítra, víkend by měl být už bez nežádoucích účinků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 22:38

Manzel sel odpoledne na ockovani. Vecer popit s kamarady, dal cca 9 piv. Druhy den 40 km na kole a vecer padnul s horeckou a zimnici. Dalsi den se jeste setril a ten dalsi sel zase na kolo. To uz byl ok. Je zdravy a je mu pres 30.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.10.21 22:47

Ještě bych si početla o vakcinach, zrovna ten Johnson byl určitým věkovým skupinám nedoporučován z důvodu nežádoucích účinků.
Nově pozastavilo tuto vakcínu Slovinsko, před 5 dny po očkováni zemřela 20 leta žena na krevní sraženinu v mozku.
Jinak bych asi očko odlozila před akčním víkendem, dost mých známých den po vakcine odpadlo na bolest ruky nebo hlavy a horečky.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 08:21

Celý den jsem byla v pohodě. Až když jsem šla večer spát, začínalo mi být tak lehce podivně a pak se mi střídala teplota se zimnicí. Když jsem se zakryla peřinou, bylo mi horko, když jsem se odkryla, klepala jsem kosu, bolely mě klouby, záda, motala se mi hlava, že jsem sotva došla na záchod. Ráno už to bylo ok. Přítel měl taky Jansena a ten byl úplně v pohodě. Pak mě ještě dva dny trochu bolela ruka, ale to nestojí ani za řeč,

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.10.21 21:49

V noci po očko. jsem dostala zimnici, druhý a třetí den únava a zvýšená teplota, bolesti kloubů. Na očku jsem byla v pátek -v pondělí už v pohodě.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.10.21 21:24

REPORT
Tak píšu, jak jsem dopadla. Po očkování (ve 4 hodiny) do večera v pohodě, v noci přišla zimnice, vysoká horečla, bolest celého těla, hlavy… bylo mi šíleně, jen jsem ležela a nebyla ničeho schopná. Takto ještě druhý den dopoledne a po obědě už mnohem lepší a večer už úplně v pohodě naštěstí :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat