Očkování - zajímavý článek

22697
5.8.13 21:03

očkování - zajímavý článek

Ahoj maminky,
našla jsem na ona dnes zajímavý rozhovor s doktorkou ohleně očkování. Kdo máte čas a chuť pročtěte, je to zajímavé.
Doufám, že to už někdo nevložil :)
http://ona.idnes.cz/…/zdravi.aspx?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5200
5.8.13 21:06

@avm3
Já jsem to četla a i když nemám lékařské vzdělání, připadá mi paní jako extrémistka. Trošku si to přizpůsobuje podle toho, jak se jí to hodí do krámu.

Nevím, kde vzala, že její dítě má agresivitu zrovna kvůli očkování, stejně tak alergie, hyperaktivita.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
5.8.13 21:06

Zrovna to pročítám :(. Patřím mezi očkující rodiče, ale moc s toho očkování nadšená nejsem :roll:.

Příspěvek upraven 05.08.13 v 21:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
5.8.13 21:07

Nechci tady rozvířit diskuzi o očkování (i když tomu asi nezabráním :roll: ), jen mi to jako někomu, kdo není očkování nakloněný, přijde zajímavé.
Kdo je zastánce očkování, ať teda ani nečte ;) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
5.8.13 21:07

Moji kamarádky syn v pátek skončil z otravou po povinném očkování v nemocnici :,(, dneska je propustili dom.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5200
5.8.13 21:11

@Kelsey Chuděrka, jak je to možný? Po čem to měl? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
5.8.13 21:13

@Kelsey Tipuju Priorix… kamarádky malej se z toho dostával antibiotikama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48779
@Pinkie píše:
@Kelsey Chuděrka, jak je to možný? Po čem to měl? 8o
Četla jsem to na fb, nějak víc to nekomentovala, ale byli na očkování po roce, takže to vypadá na hexu :pocitac: :pocitac: :pocitac:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603

@avm3 a ty z toho necítíš manipulaci? Podle mě člověk, který tvrdí, že umí vyléčit autismus, jen teda to bude něco stát, je zkrátka šarlatán jako každý jiný léčitel vydělávající na zoufalství bližních, jen ona má navíc ten diplom, což jí dodává na důvěryhodnosti.
Očkoji s velikou rozvahou, některá očkování děti nemají ani ta „povinná“, ale z tohoto článku se miježej chlupy na těle, nemám ráda, když si někdo myslí, že jsem snadno zpracovatelný materiál

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22697
5.8.13 21:16

@Gladys TAk je to přehnaný, ale beru to tak, že člověk se zdravým rozumem se tím zdravým rozumem řídí. Taky se tam dají najít zajímavý informace ohledně testování vakcín… každý ať si vybere to svoje.
Mě se zdá hodně zajímavý, že se k tomu postaví taky odborník se svou špatnou zkušeností.
Hlanvě po tom, co mi volala sestřenka, jakou si prošla masáží, že má dát rotaviry :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1999
5.8.13 21:18

Já jsem zatím „jen“ těhotná a na očkování si teprve názor tvořím, ale titulek „Očkování způsobuje alergie, astma a autismus. A děti i zabíjí“ mi přijde trochu příliš extremistický…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
5.8.13 21:18

Já u jakýchkoli článků o očkování cítím lobbismus. Ale to bude tím, že z principu nevěřím ničemu, co si nemůžu sama ověřit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
5.8.13 21:19

Dítě zatím očkovaný nemám, dost jsem si o tom načetla i se pobavila s odborníky atd., ale Eleková na mě působí jako extrémistka (stejně i Strunecká apod). Nemám ráda ani jednu. (ale ani Prymulu)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3621
5.8.13 21:21

8o :roll: no, já myslím že by se dal najít podobný článek o tom jak je špatné neočkovat… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22859
5.8.13 21:21

Tak trochu souhlasím s @Pinkie tak jako každý odborník, co zastává jen jeden proud názorů, je trochu extrémista a vybírá si, co se hodí do krámu.
Stejně tak urputný zastánce očkování vychrlí na fleku desítky faktů a studií, které budou potvrzovat jeho názor…

a další věc je taky ta, že dřív byli děti parchanti a blbci, a dnes se nazývají hyperaktivní a dyslektici. A tak bych řekla, že je to u spousty diagnoz. Dřív nebylo tolik nemocných dětí jednoduše proto, že se spousta nemocí neřešila a škatulkovala se někam mezi „divnej“ a „blbej“ :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama