Očkování zardenky spalničky ve třech letech

10.5.17 13:26

Očkování zardenky spalničky ve třech letech

Ahoj holky po jak dlouhé době jste měli druhou vakcínu. nám to vychází tak po 15 měsících nevadí to? měli jste to taky tak někdo? a měsíc před dovcou to asi taky není moc rozumně že? a když ho naočkuje může normálně do školky nebo radši ne ať tam ještě něco nechytí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Verun83
10.5.17 13:36

Druhou mmr vakcinu?

Prvni mel ve 3,5 letech. Dalsi az za par let. Az pujde do skoly, nebo jak se to dava

• Nahlásit
  • Citovat
10.5.17 13:45

Díky už jsem tady něco přečetla ale dneska jsem volala se že jestli jsme na to nezapomněli tak proč mi neřekla že to má čas třeba ještě dva tři roky je to fakt kvůli zisku?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.5.17 13:47

Ještě mě taky rychle odbyla jako deges jsem si pripadala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Verun83
10.5.17 13:51
@katkacaajkova píše:
Díky už jsem tady něco přečetla ale dneska jsem volala se že jestli jsme na to nezapomněli tak proč mi neřekla že to má čas třeba ještě dva tři roky je to fakt kvůli zisku?

řekla bych, že ano. ale já se v tom zas tak moc neorientuji. na všechny očkování máme odklad, takže i s první dávkou mmr jsem čekala až na hraniční termín před školkou, a další mi dr rovnou řekla, že ta stačí až při škole.

ale znám případy, kdy dr s druhou dávkou tlačila snad rok po té první. s :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
896
10.5.17 13:54

Nikam nespěchej, pokud nechceš očkovat teď. My dali první dávku ve 2r10m, jek kvůli zápisu do školky. Druhou budu dávat nejdříve v 7 letech. Dr to na nás taky zkoušela, ale neuspěla :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
431
10.5.17 14:27

2. dávku MMR jsem nechala cca rok po 1. dávce. Reakce neměl žádný.

Příspěvek upraven 11.01.18 v 21:21

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32855
10.5.17 14:39

Dcera dostala první dávku ted 2r a 6m..( květen..a rovnou nás na druhou pozvala ted v listopadu ) samozřejmě nedorazíme - rovnou jsem ji řekla že budu chtít odkládat, ale napsala si mě to tak jsem napsaná ale určitě nebudem očkovat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 21:20

Holky, vy co I. Priorix odkládáte jste připravené si potom vakcinu zaplatit? Pojišťovny teď, dle mé zaměstnavatelky, pediatričky, dělají ofuky a hodlají platit pouze vakcinaci provedenou v souladu s jejich doporučeným očkovacím kalendářem.
Píšu samozřejmě o zdravých dětech ne o nedonošencích nebo o dětech s nějakým zdravotním problémem.
Anonym kvůli osobním údajům a kvůli informacím z druhé ruky.

• Nahlásit
  • Citovat
32855
10.5.17 21:40
@Anonymní píše:
Holky, vy co I. Priorix odkládáte jste připravené si potom vakcinu zaplatit? Pojišťovny teď, dle mé zaměstnavatelky, pediatričky, dělají ofuky a hodlají platit pouze vakcinaci provedenou v souladu s jejich doporučeným očkovacím kalendářem.
Píšu samozřejmě o zdravých dětech ne o nedonošencích nebo o dětech s nějakým zdravotním problémem.
Anonym kvůli osobním údajům a kvůli informacím z druhé ruky.

toto zatím dělá jen vzp..pojištovna mých dětí naštěstí je normální a nedělá to..( dle teda zase pediatričky mých dětí - je to přímo z jejich úst )…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1388
11.5.17 12:39
@Anonymní píše:
Anonym kvůli osobním údajům a kvůli informacím z druhé ruky.

Toto je nezakonny postup, nemaji na to pravo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32855
11.5.17 13:06
@aleba píše:
Toto je nezakonny postup, nemaji na to pravo

proč by ne..když posuneš povinou hexu tak tu si pak taky musíš platit..
a i kdyby..kdo se dnes bude soudit s vzp s miliony právníku..nikdo..raději to zaplatí..a taky proč ne..raději budu mít zdravé dítě a sama si určím kdy mu dám něco povinného..
stát nařídí povinné očkování, ale za následky už nenese odpovědnost..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
11.5.17 13:37

První dávku priorixu jsme očkovali před 14ti dny v necelých třech letech a nic jsme neplatili.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32855
11.5.17 13:40
@Petra274 píše:
První dávku priorixu jsme očkovali před 14ti dny v necelých třech letech a nic jsme neplatili.

však tím " vyhrožuje " zatím jen vzp…vyhrožuje!! to neznamená že už to zavedla..
Třeba naše zdravotní pojištovna o tom nic neříká ani se k tomu nepřiklání..my byli na první dávce ted ve 2l a 6m…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
11.5.17 13:46

@smurfka
Vyhrožovat může :). My očkovali ve 2r a 10m a další dávku odkládám nejméně do sedmi let, ta mě to zatím netrápí. Kdo ví, co bude :) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama