Očkování živou vakcínou (spalničky, příušnice, zarděnky)

5.5.20 12:23

očkování živou vakcínou (spalnicky, priusnice, zardenky)

Ahoj holky, byla jsem ve čtvrtek se synem (18mesicu) na očkování živou vakcínou (spalnicky, priusnice, zardenky) celý čtvrtek, pátek, sobota, nic… Malej byl naprosto v pořádku bez teplot… Od neděle se potykame s teplotou- od rána přes den 37-37,5, večer 38
Malej je samozřejmě protivný, nic mi nejí… Doktorka říkala, že to je normální reakce, ale já jsem z toho už nesva, když už třetí den, je pořád vše stejné a nic se nelepší…
Ještě stále kojím, takže malej je neustále prilepeny na prsu, zřejmě ho zlobí u zoubky, párkrát za den když pláče, tak má ručičku v puse…
Ráda bych znala vaše příběhy a zkušenosti…
Díky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

71
5.5.20 12:31

My jsme to meli velmi podobne…teploty asi za 3 dny a k tomu rostly zuby, ktere jsme vzdy mely spojene s prujmem…trvalo to necely tyden pak byl klid…dle dr. normalni reakce…preji at jste brzo v poradku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12304
5.5.20 12:45

@Andrejjkaaa mne doktorka říkala že vedlejší účinky přijdou nejčastěji od 7 do 14dne po očkování. Dcera byla očkována před 14dny a nic. Tak přeji ať to u vás přejde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
289
5.5.20 12:45

My byli minule utery…rikala nam, ze reakce vetsinou az po tydnu nejdriv… Jinak pry muze byt teplota okolo 38-39, zanet spojivek, ryma, kasel a fleky v obliceji(vypada to jako kdyz je dite ubrecene), vyrazka. Takze u vas mozna spis nejaka viroza nebo ty zuby :think:
Ta teplota neni nijak hrozna. Dala bych nurofen, pandol, at se mu celkove ulevi. Je to jedno s druhy, neni divu, ze neni ve sve kuzi… :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1839
5.5.20 12:47

Starsi syn mel vysoke horečky 39+ po 3 dny, nesly vubec srazit. Potom mel jeste zvysenou teplotu 2 dny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8362
5.5.20 12:54

Na reakci na živou vakcínu je to brzy, ta přichází mezi 7. a 10.dnem po očkování. Řekla bych ty zuby. I to, že nechce nic jíst a pije jen mléko

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
5.5.20 15:47

@Andrejjkaaa reakce na spalnicjy jsou mezi 7-10dnem a jsou to většinou hodně vysoké horečky, někdy může být i vyrážka po celém těle.. Tohle měla moje dcera a s pár dětmi s reakcemi jsem se už v práci setkala.. Do těch 38 bych řekla spíše zuby.. Nad 38 teploty na zuby nevěřím…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama