Očkovat či neočkovat druhou Hexou

71
12.4.17 12:25

Očkovat či neočkovat druhou Hexou

Dobry den maminky, chtela bych se zeptat na nazor, dnes jsme byli s dcerou 3 měsíce a 1 týden na kontrole u Fyzioteraputky, jelikož malá má často zavřené pěstičky, a bylo nám řečeno, že to je tím, že po prvním očkování se ji zpomalil Moruv reflex ( nevím jak se to přesně nazývá :) ) a kdyby jsme nechalí dát druhou vakcínu že by se celkově mohla hodně zpozdit ve vývoji. Ted musíme cvičit 4× denně. Paní fyzioterapeutka. Paní Fyzioterapeutka nám poradila at teda malou neočkujeme, ale já jsem pořád na vážkách. Jinak je prý malá unikát jak má krásně pevné tělíčko. Moc děkuji za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12.4.17 12:49

Nechala bych očkovat. Jak ta pani ví, ze je to po očkováni?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3603
12.4.17 12:56

Měla jsem to samé jak u syna, tak u dcery. U syna jsem teda necvičila, u dcery ano. Syn byl očkování když měl 3 a půl měsíce, dcera má 7 a ještě očkována nebyla, takže u nás to rozhodně není očkování ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 12:59

Jak na to ta paní fyzioterapeutka prosímtě přišla? Chápu dobře, že jste u ní byli poprvé a ona hned poznala, že zavřené pěstičky má z očkování?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
941
12.4.17 13:01

Moje malá měla posunutou hexu od neurologa až na 6tý měsíc, právě proto, že byla pomalejší a nechtela správně past… a mezi 1 a 2 dávkou byly pak dva měsíce odstup, měla teploty od zubů…
Dala bych na doporučení a druhou dávku oddalila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
12.4.17 13:11

Ano byly jsme tam poprvé, řekla že se ten Moruv reflex očkováním může zastavit, něco na ten způsob, byla si téměř jistá že to je tím očkovámím.
Ale když malou sleduji tak ty pěstičky i otevírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
12.4.17 13:17

@Ivet.00 co jsem koukala na netu tak s moorovým reflexem se ale děti rodí, to nemá nic společného s očkováním, navíc může mizet až do 4 měsíců, zdá se mi že ti trošku věší bulíky na nos
http://www.mamaaja.cz/…rozencu.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
12.4.17 16:03

To ano, ale malá nereaguje třeba na škubnutí podložkou tak jak by měla. Ale zase kolikrát když se lekla, tak zareagovala tak že roztáhla ručičky a začala plakat, a to že ted nereaguje pry melo způsobit to očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17690
12.4.17 16:07
@Ivet.00 píše:
To ano, ale malá nereaguje třeba na škubnutí podložkou tak jak by měla. Ale zase kolikrát když se lekla, tak zareagovala tak že roztáhla ručičky a začala plakat, a to že ted nereaguje pry melo způsobit to očkování.

a před očkováním reagovala tak jak si dotyčná paní představuje? vždy píšeš že jí viděla poprvé nemůže vědět jak reagovala nebo neragovala před očkováním. Jinak takhle děsit dítě by se mi nelíbilo, chodili jsem taky k fyzioterapeutce syn nepásl a neotvíral ručičky a upřímně takovýhle děšení fakt nedělala a ani jí nezajímalo jestli byl očkovaný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
71
12.4.17 16:15

To máte pravdu, před očkováním ji neviděla. Za týden k ní jdeme znovu, tak uvidíme. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6809
12.4.17 16:24

@Ivet.00
Zmen fyzioterapeutku, jen timto prohlasenim, navic po jedne navsteve, by se pro me stala absolutne nekompetentni.
O ockovani nevi nic, s fyzioterapeuty coby lekarka bezne spolupracuji, takze vim sve.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama